עבר נגוע של מותג בשר # 1 של סין

משרד החקלאות האמריקאי אישר גם לרשת CNN כי “FSIS (בטיחות מזון ופיקוח שירות) ימשיך להסדיר את מוצרי סמית’פילד ללא קשר לשינוי בבעלות”.
הוא הוסיף המיזוג המוצע הוא win-win situation למרות מפחיד המזון של סין וכי ארצות הברית צריכה להימנע מפעולות שמאטות את הרכישה.
בחודש יוני 2012, אישה בבייג’ינג לכאורה מצאה כמה רימות מתות בתוך חבילה של נקניקיות Shuanghui קנו בסופרמרקט. בנותיה, שאכלו את הנקניקיות לפני הגילוי, על פי דיווחים סבלו מהקאות ושלשולים, על פי ה ‘טיימס’ גלובל, עיתון בשפה אנגלית בעם הסיני בשפתו יומית.
בחודש מאי 2012, רשויות תעשייה בעיר החוף הדרומית של סין גואנגזו דיווחו הנקניקיות בטעם של כמון Shuanghui הכילו חיידקים “מוגזמים”, מה שעלול לגרום לשלשולים, דיווח היומי שנחאי.
ובמארס 2011, טלוויזיה המרכזית של סין דיווחה חברת בת בינלאומית Shuanghui קנתה חזירים שהוזנו בקלנבוטרול המכיל ארוחה. התוסף לא חוקי שומר על החיות רזה אבל יכול להרוג אנשים אם אכלתי. יו”ר Shuanghai מאוחר יותר התנצל בפני צרכנים והודיע ​​כמעט 2 מליארד דולרים בהפסדי שבועיים לאחר הגילויים.
שערוריות מזון גדולות בסין בשנים האחרונות העלו חששות בארץ ובחו”ל.
בשנת 2008, יותר מ -13,000 ילדים חלו לאחר שתיית חלב נגוע מלמין. בשנת 2011, מדענים גילו כי הממשלה הסינית 12 מ’טונות של אורז היו נגועות במתכות רעילות. בשנים שחלפו, בעיות בטיחות מזון אחרות כללו בשר מזויף עשוי משועל והחולדה כמו גם אבטיחים מתפוצצים הזריקו הורמוני גדילה.
“אכן, יש הרבה שערוריות מזון שהתרחשו בסין, אבל אני לא היה הופך את פסק דינו של שוק החזיר הסיני המבוסס על מקרים בודדים בעבר”, אמרו מומחה לאוכל סיני וRenmin אוניברסיטת פרופסור ג’נג Fengtian. “אם (Shuanghui) שמר נתקל בבעיות, העסק שלו לא היה מחזיק מעמד כל כך הרבה זמן.”
סין היא היצרנית הגדולה בעולם ולצרכן של מוצרי בשר חזיר – כותרים סביר להניח שאם שומרים על הרכישה של Shuanghui של סמית’פילד תצליח ואם האומה המאוכלסת ביותר בעולם ממשיכה האהבה של בשר חזיר שלה.
בהצהרה, Shuanghui הבינלאומי הבטיח לשמור את אותה פעולה, ניהול ומותג של סמית’פילד לאחר השלמת העסקה. החברה אמרה שזה יהיה גם להמשיך את שיתוף הפעולה עם אותם המפיקים האמריקאים, ספקי מזון וחקלאים.
בין השנים 2002 ו -2012, בעקבות עושר הולך וגדל בארץ, צריכת בשר החזיר לנפש של סין זינק בכמעט רבע ל -86 ק”ג של מוצרי חזיר בשנה שעברה. דרישה אמריקנית נפלה 12% בהשוואה לאותו הזמן.
טענות של רימות, חיידקים מוגזמים ותוספים לא חוקיים שהטרידו החברה הגדולה ביותר של סין מוצרי הבשר, Shuanghui הבינלאומי, לפחות מאז 2011, על פי שורה של דיווחים באמצעי התקשורת הממלכתית של סין. ביום רביעי, הונג קונג המטה של ​​Shuanghui הודיע ​​על כוונתה לקנות בסיסן סמית’פילד פודס, המעבד הגדול ביותר בעולם של בשר חזיר, לכמעט 5 מליארד דולרים.

EU-Asia