מלונות מוקפצים לתפוס אותם כל עוד אתה יכול

כל מלון יכול להתאים ל36 תיבות, מספיק כדי למלא את משאית אחת. כאשר פרקו, הם מכילים את כל המרכיבים של חדר במלון מודרני, כולל מיטות, ספות, חדרי שירותים, מחיצות, בתוספת אלמנטים לעצב מועדוני הלילה, מסעדות – גם בריכת, אם יידרש.
“מלון מסורתי יכול לקחת חמש עד שש שנים לבנות, מההתחלה ועד הסוף. עם מלון המוקפץ, אנחנו רואים את זה לוקח שבועות עד ארבעה שבועות”, אומר טאן.
היופי של הפרויקט, אומר לאל, הוא הגמישות שלה.
מארק Sorrill, מייסד בריטניה מבוססת מלון Pop-Up, הקימה לינה בצורה של אוהלים מפוארים (ובחלק מהמקרים yurts, בקתות רועה ובתי קרון ניידים) בחלק מהנכסים המרהיבים ביותר של אנגליה. באוגוסט, למשל, שהוא משתף פעולה עם מורשת אנגליה והעברת פעילותו בטענה של אחוזת אוסבורן, אחוזה מהמאה ה -19 שנבנתה השרועה כמעון קיץ למלכה ויקטוריה ונסיך אלברט.
מלון Pop-Up הוא גם פופולרי בפסטיבלים. למעשה, הראשון שהושק בפסטיבל גלסטונברי, פסטיבל המוזיקה הגדולה ביותר בבריטניה, לפני כשנתיים. ואז, זה רק הציע 20 חדרים. בשנה זו, שלה התגלגל 130, והיה בתפוסה מלאה.
“נראים שאורחים באמת להעריך שאם היית לבוא ולהתארח אצלנו שוב במקום אחר, זה יהיה חוויה חג שונה”, הוא אומר.
ההזמנה היא לא בהכרח זולה – אוהלים בפסטיבל גלסטונברי ארבעה הימים מתחילים ב 1525 $.
בינתיים, שיעור התפוסה של מלון בניו יורק הוא 96% – קיבולת כמעט מלאה. פתרון הענן של פינק הוא ליצור מלונות זמניים בבנייני משרדים ריקים. בדרך זו, תיירים לקבל מקום לינה ללילה והבעלים של הבניין יכול סוף סוף למשוך בכמה שכר דירה.
צפה: להמציא מחדש את ארוחת הבוקר במלון
“אם היית להקים במיאמי, אתה יכול להביא את הבריכות שחייה מקורה. במנהטן, אורחים אולי כדאי לך לצפות במשחק אגרוף. אנחנו יכולים להביא בזירת אגרוף זמנית. הכל תלוי בעיר ואת הציבור”, הוא אומר.
נקודת המחיר, הם מדמיינים, גם תהיה הרבה יותר נמוכה. החדר במלון סיטי בניו יורק הממוצע הוא 350 דולרים ללילה. החדרים של פינק הענן, בינתיים, הייתם שעון בכ -130 $.
באותו הזמן, רק בגלל שקירות בד לא אומר שאתה רוצה להיות זה roughing. שוער ושוער שירות הוא בדרך כלל חלק מהחבילה ו, בהתאם לאירוע, יש בדרך כלל נלווה מסעדה, בר וספא אוהלים.
הרעיון צובר תאוצה. Snoozebox הוא חברה נוספת שמציעה אירוח נייד, לעתים קרובות pegged לאירועים גדולים, כגון אולימפיאדת לונדון בשנה שעברה ופסגת ה-G8 בצפון אירלנד בחודש יוני השנה. חדריו של Snoozebox מוגדרים במכולות, מה שהופך אותם קלים להובלה. שהם אמצעים עצמאיים שיש להם אפשרויות בקרת האקלים, יש יתרון על פני המלון המוקפץ.
הרכבות המהירות של סין למשוך טייסים מתוסכלים
אחד המושגים המוקפצים ההמצאה ביותר, עם זאת, עדיין לא הושק רשמית עדיין. זה הוא פרי יוזמתם של משרד אדריכלי ענן מבוסס קופנהגן ורוד, וחודש שעבר הוא זכה בפרס החדשנות הרדיקלית אירוח. החברה מקווה לטפל בו זמנית בשני נושאים דחופים הפוקדים נופים עירוניים רבים: משרדים שהתפנו ומשרות פנויים מלון מספיק.
הקולקטיבית, המורכב משותפי אריק טאן, לאון לאל וניקו Schlapps, הוא מקווה להפוך את ניו יורק נקודת השיגור שלה. טאן מציין כי שיעור השטחים הפנויים במשרד בעיר הוא גבוה באופן מדאיג ב26%.
“דיירים מעדיפים לחכות לגורדי שחקים חדשים שנבנו מלשכור את השאריות אלה משנתי ה -60 וה -70, אשר, למרבה הצער, בעיר יש הרבה”, הוא מסביר. “התקרות נמוכות והמנייה נראית מיושנת לדיירים פוטנציאליים.”
החברה כיום היא שותפים לקביעת הטווח בחוץ כדי להפוך את הרעיון למציאות. הדרך פינק ענן רואה את זה, יכול להיות מלון פעלולים שיווק מתמצא במותג הנכון. לדוגמה, אומר טאן, מותג אופנה גדול יכול להשתמש במודל הענן הוורוד כדי לקדם את עצמו בשבוע אופנה.
באופן מסורתי, בתי מלון בנויים בתקווה שהם היו להישאר בשלטון. לזן חדש של אירוח, עם זאת, בטווח הארוך הוא פאסה.
בשנתיים האחרונות ראו התפשטות במספר בתי מלון מוקפץ – שוכנות בכל דבר מחרוטי מקנים למכולות ישנות. רבים עושים את דרכם במקומות מסורתי מחוץ לתחום עבור מלונות מסורתיים.

EU-Asia