כלכלת גוש אירו נקבעה לגדול ברבעון הנוכחי

קריאה מורכבת קודם לכן פלאש מגרמניה עלתה לשיא של חמישה חודשים של 52.8 אבל בצרפת המדד נערך בעקשנות מתחת לסימן 50-לחודש ה -17 ב48.8, אם כי עדיין שיפור ביוני 47.4 של.
למרות קריאות חברות המשופרות על פני משרות במגזר הפרטיות לחתוך שוב, למרות שהם עשו זאת בקצב האיטי ביותר מזה 16 חודשים.
“מספר התעסוקה לעתים קרובות לוקח לו זמן להסתובב. הוא נע בכיוון הנכון, יש קצת אור בקצה המנהרה, ועד סוף השנה אנו עשויים לראות שיעור האבטלה יורד”, אמר ויליאמסון.
של Markit Flash גוש האירו מדד מנהלי הרכש המשולב, המבוססים על סקרים של אלפי חברות ברחבי האזור ומדד אמין לצמיחה, קפצו לשיא של 18 חודשים של 50.4 ביולי מ -48.7 ביוני.
שנפץ אפילו את התחזית האופטימית ביותר בסקר רויטרס, והוא החודש הראשון שמדד מנהלי הרכש כבר מעל 50 הסימן שחלק צמיחה והתכווצות מאז ינואר 2012.
“זוהי תמונה מעודדת מאוד, זה די על בסיס רחב. גרמניה מובילה את חבילה ואחריה צרפת אבל גם בפריפריה … היא לראות חזרה לצמיחה בייצור,” אמר כריס וויליאמסון, כלכלן ראשי בנתוני המזווג Markit.
וויליאמסון אמר את תוצאות מדד מנהלי הרכש האחרונות הצביעו בהיסוס לצמיחת 0.1 אחוזים התוצר המקומי גולמית בגוש 17-האומה ברבעון הנוכחי, בקנה אחד עם סקר רויטרס נלקח מוקדם יותר החודש.
הכלכלה צפויה להיות קפאה על שמריה ברבעון אחרון, רק מגרד לצאת מהמיתון זה כבר שקוע במאז סוף 2011.
יצרנים להרוויח יותר
פלאש הייצור PMI עלה מעל איזון הסימן בפעם הראשונה מזה שנתיים, מגיע ב 50.1. זה היה מעל ויוני 48.8 של נוחות הכה את כל התחזיות בסקר רויטרס של 36 כלכלנים.
הזמנות מפעלים חדשות עלו בפעם הראשונה מאז חודש מאי 2011. מדד התפוקה עלה ל -52.3 מ -49.8, הרמה הגבוהה ביותר מאז יוני 2011, אבל זה היה בחלקו תוצאה של ריצה במורד פיגורים של עבודה.
מדד מנהלי הרכש בכיסוי חברות שירותים, שמהווים את חלק הארי של כלכלתו של הגוש, קפצו ל -49.6 בחודש זה מ48.3. זה היה הרבה לפני התחזית החציונית של 48.7 בסקר רויטרס והקריאה הגבוהה ביותר מאז ינואר 2012.
בעוד חברות שילוט היו יותר ויותר אופטימיים לגבי העתיד, מדד הציפיות העסקי עלה ל 56.9, שיא של שלושה חודשים.
התעשייה פרטית בגוש האירו זנקה באופן בלתי צפוי לחזור לצמיחה בחודש זה כמפעלים הגדילו את התפוקה בפעם הראשונה בהרבה מעל לשנה, סקרי עסקים הציעו ביום רביעי.
הסקרים ישמחו את קובעי מדיניות באירופה שבאו תחת לחץ לנקוט פעולה כדי לתמוך בכלכלה נאבקת כדי להימלט מהמיתון הארוך ביותר בהיסטוריה של הגוש.

EU-Asia