העסק הגדול של היכרויות הסינית

באי השתתף באירוע היכרויות במהירות שאורגן על ידי Zhenai Inc, אחד מאתרי האינטרנט הגדולים של סין באינטרנט זיווג. לדברי החברה, יש לו יותר מ 58 מיליון משתמשים רשומים, והוא גדל על ידי מיליון משתמשים בחודש.

באולם אחד יותר ממאה גברים ונשים בשנתי העשרים והשלושים לחייהם ישבו זה מול זה ליד שולחנות מעוטרים במפות אדומות וצהובות, גוונים המרגיעים של שיר אהבה נורה ג’ונס נשפך מרמקולים.
שיר לי
זה נקרא “האהבה של שנחאי אקספו 3 השנתית והנישואין”.
אבל האווירה באיסוף מסיבי לגברים ונשים סיניים יחידים הייתה בהחלט לא רומנטית.
זהו אחד דיבר על בעיות בחברה הסינית ביותר, כי הרבה נשים משכילות נשארים מאחור כי הם הציבו רף גבוה מאוד לעתידם husbands.More מ -18,000 אנשים נרשמו מראש לאירוע בסוף השבוע, הממוקמים במקום לא הולם בקניות רחב ידיים מורכב המתמחה בבית וריהוט משרדי.
ההמונים נתקלו בשלטי חוצות פרסום רשימות של אלפי גברים ונשים בודדים – ברשימה אחת בצבע הוורוד והשנייה בצבע כחול. תוך דקות מפתיחת הדלתות ביום שבת בבוקר גשום, מבקרים הצטופפו כדי ללמוד את הרשימות ולקחת באינטל החיונית על מחזרים פוטנציאליים – גיל, גובה, השכלה, הכנסה שנתית ועיר הולדתם רשומה, הידוע גם בhukou.
יש אנשים שלקחו את ההערות, בעוד שאחרים צילמה תמונות של ערכים יחידים עם הטלפונים הסלולריים שלהם.
“ברוכים הבאים כולם לאירוע מהיר היכרויות של 8 דקות שלנו”, הודיע ​​מנהל טכס סופו של דבר.
כאשר שמונה דקות היו למעלה, כל dater הונחתה להמשיך הלאה. “אורחי גברים נא להעביר שני מושבים לשמאלך,” הרעים הקריין.
עבור חלק מהמשתתפים, זו הייתה הפעם הראשונה אי פעם שהם היו בדייט.
“זה שימושי … זה בדיוק כמו מחקר,” אמר Yixin באי, איש בבית 20, בן לחופשת הקיץ מאוניברסיטה בקנדה.
האי אמר מעולם לא היה לו חברה בעבר. זה לא נדיר בקרב צעירים סיני, בהתחשב בבני נוער רבים נמנעים מהצורך בשום יחסים רומנטיים בתיכון ואמר לי להתמקד בעבודה בבית הספר במקום. הוא הגיע לתערוכה כדי ללמוד מה נשים רוצים מהגברים.
“לאחר ששאל אותם, עכשיו אני יודע משהו: נשים לא אוהבים גברים לסמוך על ההורים שלהם”, הוא אמר.
המייסד והמנכ”ל של Zhenai הוא בנקאי בשם שיר לי השקעות לשעבר משכיל אוניברסיטת קולומביה. לדבריו, מדיניות ילד אחד המיושמת על ידי הממשלה הסינית בשנת 1979 הביאה לצעירים ובעלי כישורים חברתיים גרועים – מכריעים במשחק ההיכרויות.
“הרבה ילדים שנולדו אחרי 1980, אין להם אחים ואחיות. אז הם גדלים בסביבה שבה אין לך הניסיון להיפגש עם אנשים מהמין השני”, חיווה את דעתו לי.
משתתפים רבים אמרו שהם הגיעו לכינוס, כי הם זקוקים לעזרה. הם אמרו שהם התקשו לפגוש שותפים פוטנציאליים רומנטיים מחוץ למעגל המיידי שלהם של חברים ובני משפחה.
ורבים מהם סיני מתקרב סוף שנות העשרים שלהם, בעיקר נשים, תחת לחץ עצום להתחתן.
“האמא שלי שואלת: ‘למה אתה עדיין רווק? האם אתה פריק?'”, אמר אלזי, אישה בת 26 שהשתתף בפגישת היכרויות במהירות.
האישה שישב לידה, שביקש להיקרא במאי, והוא גם 26, אמר אביה שאל את אותה השאלה.
“לכל אחד יש את אותו סיפור,” אמר מאי הצחוק. “אני מרגיש חופשי כי אני יחיד … אבל אני יודע שזה הזמן שאני צריך לצאת עם מישהו. אני צריך להתחתן לפני גיל שלושים.” שתי הנשים, אמרו שהם לא רוצים להיות shengnu, או “נשים שנשארו”.
“זוהי אחת דיבר על בעיות בחברה הסינית ביותר, כי הרבה נשים משכילות נשארים מאחור כי הם הציבו רף גבוה מאוד לבעלים שלהם בעתיד … והם פחות מוכנים, בניגוד לדור ההורים שלהם, להתפשר , “אמר לי של Zhenai.
מאי, שיש לו עבודה טובה בתחום משאבי אנוש בחברה בינלאומית, ומדבר אנגלית רהוטה, אמר שזה היה הפעם הראשונה שלה באירוע זיווג. היא אמרה שהיא מעולם לא הייתה לי חבר לפני או הייתה באהבה.
“אין לי זמן כדי להכיר גברים אחרים בגיל דומה … בגלל זה אני לא יכול למצוא את מר שלי נכון”, היא אמרה. “אני רק רוצה שיש לי קצת מזל היום”.
אין לי זמן כדי להכיר גברים אחרים בגיל דומה … בגלל זה אני לא יכול למצוא Right.Then המיסטר היא עמדה קצת במבוכה כמו אביו של האיש לקח את התמונה שלה במסדרון ההומה אדם. אביו של במאי הביט מעבר לכתפו של עמיתו, ממלמל עצה כתמונה הדיגיטלית צולמה.
נראה במאי שמח ומודה לשני האבות.
“הם גם מנסים לעזור לילד שלהם למצוא העכבר מר ולפספס את העכבר.”

למרות שנדחה על ידי שני גברים, במאי היה במצב רוח טובה. היא אמרה כי שני הגברים זקוקים לנשים שעברו hukou רשום בשנחאי.
להתכנסות של אלפי גברים ונשים בודדים, זה היה מפתיע להיוכח שיש מעט מאוד לפלרטט קורה.
אנשים שוטטו במסדרונות להרים חוברות מחברות זיווג ועצר להקשיב להרצאות לעזרה עצמית “מאמנים מחיים”, שהיו לנשים בלימוד איך “מותג” את עצמם.
בזמנים, האהבה והנישואין אקספו הרגיש כמו יריד תעסוקה.
זיווג האינטרנט יזם לי אמר שהייתה השוואה מדויקת.
מציאת בן זוג היא “כמעט כמו למצוא עבודה”, הוא אמר.
“אנשים נוטים להיות מאוד פרגמטי”, הוא הסביר. “[להיות בודד] היא בעיה שיש לך חובה לתקן וההורים שלך מרגישים שזו חובתם לדאוג לכך -.. כדי לתקן בעיה זו”
עוד גילוי מפתיע היו כי היו כמעט כמו הורים רבים באהבה והנישואין אקספו כמו היו גברים ונשים יחידים.
חלק מההורים עמדו בכניסה ההומה לאמנה מחזיקים את הכרזות מודפסות מפרסמות את הפרטים של הילדים יחידים שלהם. אחרים הלכו לצד בניהם ובנותיהם בוגרים, בוחנים את הדוכנים של סוכנויות להתאים עשייה שונות.
אחד אמצעים להתאמה אמרה ל-CNN שהיא צריכה לאסור הורים המלווים את ילדיהם לשולחנות היכרויות במהירות.
“אני מכבד את הדעה של ההורים שלי,” אמר מאי. “אם ההורים שלי אומרים שהבחור הזה הוא לא טוב, אז אני לא מעודכן [לו]. אבל אם ההורים שלי אומרים שזה אחד הוא טוב, כי הם שמחים עם הילד הזה, אז אני אנסה.”
בחלק מהמקרים, אמהות ואבות בבירור מילא תפקיד כשוברי קרח חברתי לילדיהם.
בשלב מסוים, תוך שיטוט במסדרונות הוועידה, קיבל שיחת טלפון במאי. זה היה אביה, שגם היה שם.
ייתכן שמצא אותו עומד בסמוך לאב אחר שזה עתה פגש.
האיש שקרה לי יש לי בן אחד שעבד בבנק ולא להשתתף בוועידה. למרבה המזל, הוא נשא את תמונה – ודרכון – של בנו, שבו הוא הראה למאי.
“התמונה שלו נראית טובה. קצת נאה”, הגיב במאי.

EU-Asia