העסק הגדול של הברחות כלב

זהו מקלט מאולתר שצריכה להיות דיור מרבי של 400 כלבים. במקום ישנם יותר מ -1,700 חיות מוחזקות במכלאות בטון גדולות במתחם. צוות עבודה מסביב לשעון.
“במקרה טוב, הם היו יכולים להיות באלות – אולי לא מודע, אולי לא – ושספו את הצווארים משל כלבים אחרים וכל מה שהם יודעים מה קורה במקרה גרוע, הם פשטו את העור בחיים, נתלו והוכו.. בעודו בחיים .., הועלה באש, “הוא אמר. “זה מוות נוראי וזה מה שאנחנו מנסים להפסיק לא משנים שזה לא חוקי לעשות את זה -. זה חוסר האנושיות העצומה של הסחר הזה, כי זה עדיין יכול להיות שמתרחש במאה ה -21.”
באשר לבריאים יחסית אלה, היא יכולה רק לנסות ולהישאר אופטימית כי ההצלה של הכלבים האלה אומר שיש להם הזדמנות נוספת בחיים.
אזור זה הוא הלב להברחת סחר הכלב אכזרי ולא אנושי. פעולה בלתי חוקית רואה 200,000 כלבים מוערכים הובלו במשאיות מתאילנד ללאוס השכנה, מעבר לנהר המקונג ומונעים מעבר לוייטנאם שבו הבשר נחשב למעדן. חלקם מאמינים שיש לו תכונות רפואיות ופועל כשיקוי אהבה – כלבים שחורים הם כנראה הטובים ביותר עבור בעיות בתפקוד מיניות. עם זאת, אין כל הוכחה מדעית אי פעם הוכיחה את תביעה כאמורה.
את הכלבים במקלט הזה יורטו לפני יותר מחודש לאחר שהרשויות תאילנדיות עצרו כמה משאיות שניסו לחצות את הגבול ללאוס. הנהגים נעצרו אבל אף אחד לא הועמד לדין. המטען שלהם? אלפי כלבים דחוסים בכלובי פלדה קטנים – לפחות תריסר כלבים לכלוב – שבו הם עזבו במשך ימים ארוכים ללא מזון או מים, ואילו את המבריחים לעשות את המסע ארוך שלהם השבוע.
חלק מהכלבים מתים ממחנק לאורך הדרך. אחרים לסבול עצמות שבורות וגולגולות מרוסקות במהלך הנסיעה. והם כולם מוכי המחלה. כלבים אלה היו מיועדים למסעדות בוייטנאם שבו כלב אחד יכול להיות שנמכרו בממוצע 60 $ לבעלי חיים. זה עסק משתלם עבור מבריחים, בהתחשב בכלב מביא רק כמה דולרים בתאילנד.
ג’ון Dalley, מייסד Soi מבוסס פוקט כלב הקרן, עבר לתאילנד מבריטניה לפני 10 שנים בשליחות כדי לעזור לאוכלוסיית הכלבים המשוטט המכריע של המדינה. הצדקה, אשר מסתמכת על תרומות מבעלי החיים אוהבי ברחבי העולם, הקימה תכנית חיסונים, ורק בשבוע שעבר סירוס הכלב שלה 50,000 ה. כיום יש מתכנן להרחיב את התכנית בפריסה ארצית.
Dalley אומר שהכלבים סבלו ייסורים נוראים עוד יותר, אם לא המשאית שיירטה.
“מה שהם צריכים הוא טיפול טוב, תזונה נכונה ובתים אוהבים ללכת ל. זה לא חייב להיות מקום הסוף לכל כלב הצלה. מקלט לא צריך להיות מקום הסוף. זו בעיה ענקית. אם אנחנו יכולים לעצור את השורש בעיה, שהוא הכלב לאכול סחר, אנחנו יכולים לעצור את זה – את כל זה “.
אבל לעת עתה את תעשיית בשר הכלבים רב מיליון הדולרים ממשיכה לשגשג בחלקים של אסיה, מציאות קשה לבעלי חיים המכונים בחיבה “החבר הטוב ביותר של אדם”.
אנחנו מגיעים בבוקר במרכז הסגר בעלי החיים בייחונו פנום, בצפון מזרח תאילנד, מרחק של מספר קילומטרים אחד מהרים המתארים את הגבול עם לאוס. חום הקיץ כבר מכה בחוזקה וזה רק 9 בבוקר
אבל זה לא לחות שפוגעת בי אני מטפס מתוך 4WD, ולא ריח של שתן המכריע כלב וצואה.

EU-Asia