האם תוכניות נאמנות של חברות תעופה לעבוד?

הפער, סורנסן אומר, פשוט מגיע לעובדה שחלק מחברות תעופה עושה חושבים מושבים לתגמל זמינים היא פרקטיקה עסקית טובה, בעוד שאחרים פשוט לא רואים אותו כעדיפות. ניתן לטעון, כמה חברות תעופה מעוניינות יותר במכירת מייל תגמול לצדדים שלישיים, כגון: בנקים, שיכול להפיץ את מיילים כתגמולים ללקוחות שלהם. בפועל הוא מפרנס המגלגל מליארד דולרים לספקים רבים.
“זה אירוני, כי מה שאמור להיות יתרון עיקרי למטיילים הופך תסכול מפתח די מהר”, אומר ג’יימס ברי, מנהל מוצר עבור קולינסון קו רוחב.
ג’יי סורנסן, נשיא IdeaWorksCompany, que חברות התעופה מתייעצת על איך לבנות ולשפר את תוכניות נאמנותם, אני אומר המחקר אינו מוצא מפתיע.
“בריטניה היא קצת חידה בשוק, כפי שעושים שלוש חברות התעופה הגדולות ביותר שלהם לעודד אנשים להירשם לתוכניות שלהם,” אני אומר. ערכת בריטיש איירווייס “, שכותרתו הנהלת המועדון, מיועדת כמעט אך ורק לכיוון אנשי עסקים, אני אומר, ואילו לא ריאן ולא איזיג’ט יש תוכניות ייעודי אוויר.
האם מושב שבחינם?
ובכל זאת, אם תכנית נאמנות טובה היא מדורג על מנת להקל על רכישת מושב גמול, הספקים הבריטיים הם לא היחידים שאכזב את הלקוחות.
נערך לאחרונה IdeaWorksCompany המחקר כחלק מהסקר זמינות סיאט זכתה Switchfly. לאורך כל חודש מרץ, הם עשו 7,560 שאילתות עבור מושבים בחינם על 25 חברות תעופה מובילות, ובדקו את האחוזים שהיו זמין.
אייר ברלין, GOL ומערב קשור למקום הראשון, כל שאילתות מסוגלים להכיל 100% מהזמן. דלתא וארה”ב איירווייז קשורה למקום האחרון, ורק 36.5% מהבקשות וכתוצאה מכך פוטנציאל הזמנה.
קראו עוד: איירבוס מתגלגל החוצה החדש A350 XWB
תוכניות נוסע המתמיד נועדו להתרבות נאמנות נוסע. על פי ההיגיון זה, אם travlers יכול להרוויח כרטיסים חינם ויחס מועדף בטיסה חברת תעופה אחת או ברית, הם יהיו. מחקר חדש מראה שזה לא תמיד המקרה.
“הם אוהבים לפדות את ההמחאות מהבנקים, הם פשוט שונאים לוותר על המושבים האלה”, מתלוצץ סורנסן.
מפץ יותר עבור הכסף שלך
תלונה מרכזית נוספת לנשאלים על ידי קולינסון קו רוחב הייתה חוסר affordability של מושבי גמול, עם 60% מתלוננים זה לוקח יותר מדי זמן כדי להרוויח מספיק קילומטרים כדי לקבל כל דבר בעל ערך.
תוכניות אלה הן נשק לא חברת תעופה רוצה להיות בלי.
אינפוגרפיקה: מה שאנחנו מוציאים על נסיעות עסקיות
“אייר פראנס-KLM טוב במיוחד,” אני אומר (חברת התעופה זכתה לאחרונה בארבעה פרדי לתכניתו של כחול המעופף שלהם). “יש להם מבצעים תכופים המאפשרים לחברים בינלאומיים לגאול פרסים בבית רק מחצית מאלפי הרגילים.”
החלק הטוב ביותר הוא שאייר פראנס-KLM שותפות עם דלתא, כלומר אם חבר של תכנית SkyMiles של דלתא לא יכול למצוא את מושב הגמול במחיר שהם רוצים הם רוצים, הם תמיד יכולים לנסות להשתמש במיילים האלה לספר עם אייר פראנס.
זה גורם לך נאמן?
נראים שרק 60% מהנשאלים כלעשות שימוש בתכנית הנוסע המתמיד שלהם, זה מובן לשאלה אם אמונים תוכניות אלה כדי להצליח בבניית מותג. סורנסן אומר בצער, זה סיכוי קשה למדידה.
“אם היו לנו התכנית שלהם, כי חברת תעופה תהיה לכבות, האם יש לנו ראיות אמפירית דרך אחת או אחרת, אבל אף אחד לא עשה את זה, כי תוכניות אלה הן נשק שאף אחד לא רוצה להיות בלעדיו.”
סקר של 1,005 אזרחים בריטיים בניצוחו של קו רוחב קולינסון מצא כי 40% מאלו שנרשמו לתוכניות נאמנות של חברות תעופה לא לפדות אלפי, que, אפשר היה להניח, מעט מביס את המטרה. בהתחשב במגבלות לכאורה רבות הקשורות בם – תאריכי ההאפלה, מינימום מבלה, תאריכי תפוגה – זה לא מפתיע.
גארי לף, ואחד ממקימי קהילת milepoint.com נוסע מתמיד, ויועץ בפרסי פרדי, que מזהה חברות תעופה עם תוכניות הנאמנות הטובות ביותר, מציין כי כמה ספקים יש ערך חבוי מבין שלא שאפשר פשוט רפרוף מהמדיניות שלהם הדף באינטרנט.

EU-Asia