Японські акції занос попереду вихідні голосування

Бернанке сказав Банківського комітету Сенату в четвер він ще занадто рано судити, якщо останні “змішані” сигнали від американської економіки спонукає центральний банк відкласти плани урізати свої покупки облігацій в цьому році.
Його обіцянку бути гнучким заспокоїли світові фінансові ринки на цьому тижні і допоміг диск Уолл-стріт рекорд закриття максимумів.
Сировинні ринки також взяли серцем, з мідними оговтавшись від одного тижня корита до $ 6940 за тонну, в той час як золото відскочив до $ 1291 за унцію з низькою на цьому тижні $ 1,270.41.
Нафти в США пройшла у 16-місячних максимумів вище $ 108 за барель, також спирається на ознаки сильної економіки США.
Nikkei Токіо закінчили 1,5 відсотка нижче, маючи хитнувся від завоювання більше 1 відсотка до падіння на 2,7 відсотка. Зниження п’ятниці тобто приблизно знищив більшу частину прибутку на цьому тижні і поривчастий сесії може зробити європейські інвестори обережні.
“Слабке початок, як очікується, в Європі, як деякі розчаровують результати доходів в ніч з Google і Microsoft тиск на настрої та Азії щаблі обережно на тлі мінливих торгових”, сказав Джонатан Sudaria, трейдер Capital Спреди в Лондоні.
За словами дилерів, фіксація прибутку деяких великих гравців штовхнув Nikkei на негативну територію, яка потім спіткнувся великих продажів фондові ф’ючерси, які живили розпродажі. Тонкі умови на ринку перебільшені ходів.
“Це як міні-версія того, що сталося в травні”, сказав стратег Tachibana Securities Кенічі Хірано, посилаючись на велике падіння, що ринок Токіо пережив два місяці тому.
“Хоча деякі іноземні фонди, швидше за все, продавати акції після виборів верхнього будинку, я очікую, що Nikkei перевищить 15 000 на наступному тижні.”
Бірж в Азії були більш м’якими, за винятком індійських акцій, яка досягла семи-тижневого максимуму. Ринку був підкріплений мітинг на Tata Consultancy Services (TCS.NS) наступного дня після експортером програмного забезпечення послуги Подано доходів, що оцінки бити.
Широкий індекс MSCI в Азіатсько-Тихоокеанський акцій за межами Японії знизилися на 0,5 відсотка, а був на шляху в кінець плоскої протягом тижня.
ВИБОРИ Eyed
Японії правляча Ліберально-демократична партія (ЛДП) і Нової Комейто партії (НКП) партнера по коаліції, як очікується, переможе на верхньому звучно виборів будинку в неділю.
“Результат від верхнього виборах в ці вихідні вдома допоможе визначити здатність Абе адміністрації поставити на структурні реформи і довгострокові стратегії зростання”, аналітики Barclays Capital написав у звіті.
“Якщо LDP-НКП коаліція переможе контроль над верхньою палатою і отримує гідну мандат на реформи, ми б залишилися задоволеними нашим USD / JPY Прогноз профілю з 103 в 3 місяці і 105 протягом 12 місяців.”
Раптово відкат у п’ятницю Nikkei, однак, змусили інвесторів швидко розслабитися коротких позицій по ієні, допомагаючи японської валюти відскакують від мінімумів.
Голова ФРС Бен Бернанке заявив на цьому тижні центральний банк США як і раніше планує почати згортати свою масштабну програму купівлі зв’язок пізніше в цьому році, але він зберіг можливість зміни цього плану, якщо економічний прогноз буде продовжувати погіршуватися.
Останні дані з економіки США запропонували відновлення було на ходу, із заводської діяльності в Серединно-Атлантичному регіоні набирає на початку липня, а нових заяв на допомогу з безробіття впала минулого тижня.
Японські акції відсахнувся від двомісячного максимуму в п’ятницю в раптова зміна викликані фіксацією прибутку перед вихідними, що вибори повинні побачити прем’єр-міністра Сіндзо Абе отримати контроль над верхньою палатою парламенту.
Велика перемога Абе могло дозволити йому штовхати націоналістичної політики за рахунок його «Abenomics” порядку денного грошової експансії, державні витрати і потенційно болючі структурні реформи, хоча ринки сподіваюся, що він буде продовжувати приділяти пріоритетну увагу економічним реформам.
, Які бачили падіння долара Повернутися до 100.05, від одного-тижневого максимуму 100.86. Курс євро впав до 131,47 від семи-тижневого максимуму 132,10 ієни.
По відношенню до долара, євро був трохи міцніше на рівні $ 1,3135, але все ж поза годин пік на цьому тижні близько $ 1.3179.
Інвестори також стежать за зустрічі G20 центральних банків і міністрів фінансів пройде в Москві, шукає впевненості, як Китай балансування її економіки і Федеральна резервна система виглядає зменшити стимул.

EU-Asia