Швейцарська відігніть правил банківської таємниці

Див також: Банк штрафів перевищила 10 мільярдів доларів у 2012 році

Представники UBS і сказав Вегелін оголошення в середу не впливатиме на них у зв’язку з їх ранніх поселень. Julius Baer Group ТОВ, іншої великої швейцарської фінансовий менеджер, сказав, що оголошення є позитивним для компанії тим, що вона в даний час основою для вирішення цих питань з владою США.
Уряд Швейцарії дозволяє банкам своєї країни, щоб виявити деякі інформацію про клієнтів американській владі, що вони раніше були заборонені від розкриття, важливим кроком у врегулюванні податкових суперечок між народами.
Влада США наполягали на інформації про американців, які використовують рахунки у швейцарських банках для ухилення від податків. Швейцарський Федеральний Рада, яка є виконавчим органом уряду Швейцарії, каже, що нові правила важливі для банків країни поставити податкових справ, за ними.

За темою: Регулятори зонд на обман банку
У 2009 році UBS (UBS), найбільшого банку країни, погодився передати записи тисяч американських клієнтів, підозрюваних у використанні їхніх рахунків для ухилення від податків.
У січні Вегелін & Ко, найстаріший банк Швейцарії, допущених до допомоги більше 100 американських платників податків приховувати свої активи в період між 2002 і 2011 роках, визнав себе винним у змові з метою ухилення від сплати податків і погодившись заплатити $ 74 млн штрафу.

“Якщо банки не були уповноважені співпрацювати з владою США, почала подальшого кримінального розслідування або справу стосовно банківських установ не може бути виключена. Невизначеність для фінансового центру продовжуватиме існувати”, йдеться в заяві з Ради Федерації. Він сказав, що видав нові правила, які підуть перед швейцарським парламентом, тому що влада США більше не готові чекати, перш ніж приймати заходи проти швейцарських банків.
Ні США, ні Казначейство управління юстиції було ніяких прокоментуєте заяву зі Швейцарії.
Швейцарія вже давно має репутацію банківської таємниці, які зробили його улюбленим податковий рай для багатих людей з усього світу. Але секретність вже прокололи в деяких недавніх розрахунків між деякими з її провідних банків та податкового законодавства США.

EU-Asia