Шанхайська фондові ринки впали на 5,3%

Швидкість, з якою китайські банки кредитують один одного на ніч досяг рекордного рівня вище 13% минулого тижня до контролюють. Ще однією ключовою мірою грошових коштів у банківській системі – 7-денний “ставки репо” – досяг максимуму в 25%.
Уливання ліквідності НБК допомогли знизити кредитні ставки, і ця тенденція продовжувалася понеділок. Але аналітики задаються питанням, чому керівники банку затримали втручання так довго, і чому наміри Банку не були доведені до інвесторів, ціни продовжували зростати.
Shanghai Composite втратив 5,3% своєї вартості і закрився набагато нижче 2000 точки бар’єр, останній у серії похмурих вистав. Боротьби індекс в даний час до 13,5% в порівнянні з початком року.
Розпродажі приходить після короткострокових витрат за позиками зросли минулого тижня в Китаї, що призвело до кредитної кризи і можливого втручання з боку центрального банку.
Офіційні державні ЗМІ розгадали деякі таємниці в минулі вихідні, повідомляє, що тіньова банківська система Китаю була мета центрального банку. “Це не те, що грошей немає”, коментарі Сіньхуа сказав. “Не те, щоб гроші не в потрібному місці”.
Деякі аналітики побоюються, що кредитний бум в Китаї осідлав негідним підприємств з великими кредитами, підживлюється тіньової банківської системи країни і покласти місцевих органів влади на гачку для мільярдів людей.
Схожі історії: Є борг Китаю кризи в процесі становлення?
Жорсткість умов кредитування з боку центрального банку буде перешкоджати ризикованих кредитів, а також допомогти економіці Китаю завершити зміну балансу, що більшість експертів кажуть, необхідних для забезпечення довгострокового зростання.
Багато економістів знизили свої прогнози зростання економіки Китаю, з попередженням, що деякі розширення менше 7% можна в другій половині року.
У повідомленні також сказав, що банки повинні “розумно керувати ризиками ліквідності, які стали результатом швидкої кредитної експансії” і “містять відповідні темпи кредити та рахунки фінансування».
В даний час, центральний банк сказав: “В цілому ситуація з ліквідністю банку на розумному рівні”.
Схожі історії: Центральні банки покласти на повідомлення по стимулу
Економіст Nomura Чжан сказав Zhiwei В Інструкції говориться, що політичну позицію центрального банку буде залишатися жорсткою.
“Ми вважаємо, що це ще один знак, що НБК не бажає, щоб послабити політику або ліквідність, щоб знизити процентні ставки”, сказав Чжан.
Зростання в Китаї знизилися до 7,8% минулого року. Цілі Уряду на цей рік становить 7,5%. Але ризик розчарування росте і разом з ним перспективи слабкішого, ніж очікувалося, відновлення світової економіки.
Центральний банк запропонував у понеділок, що його жорстке медицині, ймовірно, продовжиться.
“Рекламні ролики банки повинні звернути пильну увагу на ситуацію з ліквідністю на ринку і повинні зміцнити їх аналіз і прогнози щодо факторів, що впливають на ліквідність”, Центральний банк заявив в записці розміщена понеділок, але від 17 червня.
Народний банк Китаю заявив найбільших банків країни в понеділок, щоб приборкати ризиковані кредити і поліпшити їхні баланси, попередження, що направив поштовху вже через невирішені фондових ринків.

EU-Asia