Чому Airbus буде домінувати Paris Air

Bombardier доведеться задовольнятися говорити про тести, провідних до першого польоту, відкриваючи невідомі клієнта визначити (можливо Odyssey Airlines, на основі ковзання виконавчої влади мови на галузевому заході) і, можливо, невеликі оголошення порядку.
Таким чином, при всій цій діяльності, маневрування і позерство, який буде “виграти” Airshow Парижі?
A350 XWB – нове, композитний конкурентом Boeing 787 і старіння 777 – широко очікується, зробити естакади на події в цьому році.
Деякі ставлять під питання мудрість навіть прольоту, а A350 буде мати кілька випробувальних польотів під своє крило в цій точці.
Боїнг не залишать всі свої стилем будинку.
Офіційного запуску програми його 787-10 очікується (хоча Boeing офіційно не так висловитися) і безліч замовлень, як очікується, супроводжувати оголошення.
Singapore Airlines вже заявила, що прийме 30 літаків.
British Airways також передбачається, що стартовим замовником.
Boeing також очікується, оголосить декілька клієнтів, які підписалися на «зобов’язання» щодо 777X, хоча запуск програми вважається ймовірність для авіасалоні Dubai намічено на 17-21 листопада.
Emirates Airlines (зі штаб-квартирою в Дубаї) вважається стартовим замовником цілих 100 нових версія знаменитого літака.
Таким чином, з двома новими програмами літак і сотні замовлень і зобов’язань очікується, Boeing, ймовірно, може “виграти” шоу цього року.
Але відеоматеріали і фотографії обльоту A350 буде важко для Боїнга битися з художником візуалізації та звукові фрагменти.
Як ми будемо їздити через 10 років?
Інші конкуренти
Embraer, який робить популярними E-Jet в 70-122 сидіння ринку, як очікується, офіційно запустить свій новими двигунами конструкції E-175/190/195. (170 з’явиться на його вихід.)
Модернізована E-Jet будуть представлені нові крила, нові системи, спрямованого двигунів з турбонаддувом феном, Pratt & Whitney і кімната для додаткових восьми до 12 пасажирів.
Ембраєр працює старанно, вишикуватися твердих замовлень оголосити на виставці.
Bombardier, з іншого боку, звичайно досягають успіху на авіашоу.
Замовлень на свою CSeries були небагато і далеко між на ці події, почасти тому, що канадські закони цінних паперів вимагають оголошення протягом 24 годин з моменту підписання навіть листа про наміри, що робить практично неможливим для Bombardier для кластера оголошень.
Перший політ CSeries майже напевно пропустить авіашоу, але, як очікується, на наступному тижні.
Ліхі знизилися в недавньому інтерв’ю передбачити, скільки замовлень йому доведеться оголосити на авіашоу, але пропустив Інновації Airbus днів Міжнародний брифінги для ЗМІ на 5 і 6 червня – незвичне відсутність – йти світу рисі замовлень в час для шоу.
Він очікується, оголосить сотнями.

EU-Asia