Чи є у вас хірургії робот?

Кожен день, ми щасливо довірити більше наших життів автоматизованих машин у країні і в нашій, ми не могли зробити з традиційними методами. ”
Зробивши свої перші продажі в 1998 році – на німецьких клієнтів в серці Центр Лейпцига – компанія продала більше 2500 роботів в лікарні по всьому світу і показала виручку понад $ 2 млрд у минулому році.
Що стосується майбутнього, Роза пророкує, що хірурги і їхні пацієнти будуть ще далі один від одного – ідея, не так давно здалися б віддаленою перспективою.
“Я можу собі уявити, що хірург в Сан-Франциско і працюючих на пацієнта в іншій державі, навіть у Нью-Йорку,« Роза говорить.
“Перевага в тому, малоінвазивної хірургії. Пацієнт буде відчувати менше болю, потрібно менше часу, щоб відновитися, як правило (програти) менше крові залежно від операції. Там просто пліт, цілий ряд переваг для пацієнта”, сказала Роза.
Читання / Години: Майбутнє транспорту самостійного водіння автомобілів
Роза була з каліфорнійської компанії з моменту її зародження в середині 1990-х років і бачив системи да Вінчі розробки від концепції до 10000-компонента, $ 1 млн плюс машини вона є сьогодні. Він до цих пір пам’ятає перший раз він бачив його в дії.
“Я нервувала. Були десять інженерів в кімнаті. Пам’ятаю, кілька людей жартували про мене з точки зору моїх рукавичках наповнюється піт … але ми були всі нервові в ті дні. У нас було багато верхи на успішних результатів з точки зору продовжує фінансувати компанію “, сказала Роза.
Але тривога незабаром звернувся до оптимізму, так як переваги для пацієнтів стало ясно.
Хірург консультант і головний санітарний радник Intuitive Surgical, д-р Міріам Curet є піонером у використанні робота в лікарнях.
Прочитано: Smartpen перевіряє орфографію, як ви пишете
“Я провів декілька місяців на розробку робота процедури для роботи на пацієнтів з ожирінням і потім ми зробили його в наш перший пацієнт,” Curet сказав.
“Все йшло дуже добре, ми були дуже, дуже задоволені тим, що він дозволив нам зробити це
міст. Але ви можете бути прощені за те збліднення на перспективу чотирма руками робота підшипника над вами, скальпель виблискують.
Але не бійтеся, людини, і висококваліфікованих в цьому, це за штурвалом робота да Вінчі хірургічна система.
“Я думаю, це дуже важливо пояснити роботизованою хірургії”, говорить Девід Rosa від творців да Вінчі, Intuitive Surgical.
“Робот нічого не робить сам по собі. Кожен рух, всі її елементи управління знаходяться під контролем хірурга, який сидить за консоллю.”
Теле-керовані роботи компанії було проведено більше 1,5 млн. операцій в животі загальної хірургії та гінекології процедури для грудних і легких операцій.
Три компоненти утворюють ядро ​​операційної да Вінчі: пацієнт кошику – який будинок роботизовані руки, консолі хірурга і бачення системи, яка забезпечує всі з’єднання, які дозволяють консолі та інструменти для спілкування.
Кожен рух рук хірурга передається на чотири руки, які контролюють до 50 різних інструментів, від основ, як ножиці і голки драйверам більш сучасних приладів, які включають електрокоагуляції і степлери.
“Коли ви сідаєте за да Вінчі консолі, це може робити речі, які ви не можете зробити за допомогою інших засобів,« Роза говорить. “Робототехнічні механізмів і 3-D бачення, які приходять разом з ним (кошти) ви можете маніпулювати тканини і виконувати операції, як ніхто інший не може.”

EU-Asia