ФРС передумає рухатися дозволяють банкам торгувати фізичними товарами

Федеральна резервна система в цілому дозволило банкам торгувати в більшості великих ринків збуту тих пір, поки існує аналогічний ф’ючерсний контракт на товар, а значить, регулюється Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами. Сирої нафти і бензину, наприклад, дозволені, але залізної руди немає.
Заява в п’ятницю, що викликає сумнів.
Хоча деякі групи споживачів критикують владу, що банки можуть надавати на товарних ринках, володіючи ключових елементів інфраструктури, неясно, скільки буде підтримувати і закриває ним торгують комерційні ринки повністю.
“Я хочу, щоб у них фізичні бізнесу, тому що вони відіграють позитивну роль у бізнесі на балансі шляхом надання фінансування”, сказав один з топ-менеджерів на ринку металів.
“Федеральна резервна система регулярно відстежує товару діяльність контрольованих фірм і розглядає 2003 визначення того, що деякі види діяльності товарів доповнюють фінансової діяльності і, отже, допустимі для банківських холдингових компаній”, Федеральна резервна система йдеться в заяві електронною поштою. Прес-секретар відмовився вдаватися в подробиці або надати які-небудь подробиці за шкалою або термінів розгляду.
Це перша публічна заява ФРС з цього питання, оскільки він вперше з’явився на світ в доповіді Reuters в 2012 році. (Повна версія: http://link.reuters.com/xer86s)
Великі промислові споживачі алюмінію звинуватили банки підвищення цін на метал за допомогою контролю над Лондонській біржі металів склади, які не поспішають поставляти метал для клієнтів, підвищення премій для фізичного металу і заробляти великі прибутки від орендної плати за зберігання металу.
Представник Goldman Sachs відмовився коментувати заяви ФРС. Представники JPMorgan і Morgan Stanley не відразу відповідають на електронні листи з проханням прокоментувати ситуацію.
Фибро був першим у
Затвердження відноситься до 2003 листі, що Федеральна резервна видано Citigroup, яка домагається дозволу з боку ФРС з проханням дозволити її Фибро одиниця – придбав в 1998 році – продовжувати торгівлю у фізичному енергетичних ринках.
Під Грамма-Ліча-Bliley поправки до БХК, будь нерегульованих банк, який перетворюється в холдингову компанію статусу після 1999 року буде дозволено продовжувати володіти і інвестувати в активи, поки вони тримали їх до 1997 року. Банки стверджують, що їх діяльність “Grandfathered” в, або, що вони просто інвестиції торговельних банків.
Поки не ясно, що аргумент буде тримати під активізації політичного тиску, з побоюваннями, “занадто великі, щоб збанкрутувати» банки не повинні приймати на додаткові ризики, як переміщення танкери сирої нафти або рослин робочу потужність.
“Огляд розширення Уолл-стріт в комерційній діяльності необхідно,” Сенатор Шеррод Браун, демократ з Огайо, йдеться в заяві. “Конгрес, регулюючих органів та громадськості необхідно зрозуміти, що відбулося в 14 років, так як фінансові шлюзи відкрилися, і переглянути те, що ми хочемо банки робити”,
Чотири американські конгресмени написали голова Федеральної резервної системи Бен Бернанке 27 червня висловили заклопотаність у зв’язку з питанням, і просити більше інформації про позицію ФРС.
Заява прозвучала на тлі зростаючої політичної та споживчої перевірку роль Уолл-стріт на сировинних ринках на тлі скарг про володіння металів склади і запису штрафи на Barclays (BARC.L) і потенційно JPMorgan у зв’язку із звинуваченнями, що вони маніпулювали ринками США влади.
У вівторок Банківського комітету Сенату проводить своє перше слухання з цього питання, з проханням, якщо банки повинні мати можливість контролювати електростанцій, складів і нафтопереробних заводів.
“Вони повинні відчувати деякий тиск з цього питання, якщо вони були змушені виступити з публічною заявою”, сказав Саулі Омарова ад’юнкт-професор права в Університеті Північної Кароліни в Чапел-Хілл юридичний факультет, який з’явиться на слуханні.
“Вони використовують цю можливість, щоб насправді переглянути всю позиції банків у фізичному товарних ринках?”
Цін на сировинні товари зросли за останнє десятиліття з’явилося безліч глобальних інвестиційних банків звалили на ринок, чинячи тиск на колишнього телеканали Goldman і Morgan. На піку свого розвитку кілька років тому, доходи в цьому секторі досяг близько $ 15 мільярдів.
“Це поки не ясно, як далеко цей відгук буде йти”, сказав Омарова. “Вони збираються зробити велика зміна в те, що вони уповноважені робити, або вони будуть говорити, що рішення, щоб банківські холдингові компанії почати торгувати на фізичні товари більше 10 років тому було правильним?”
Але тиск змонтували протягом останніх декількох років в якості регуляторів розправитися з власною торговою, нові заходи капіталу граничних торговельних книг і бонус ковпачки скорочуватися.
Товарів доходи від верхньої інвестиційних банків впали до близько $ 6 млрд в 2012 році, консультанти коаліції оцінені.
У той час як банки створення більшої частини, що доходи від торгівлі деривативами – продаж індексів для інвесторів або хеджування цін на нафтову компанію – багато з них глибоко проникаючий фізичних ринках з метою отримання більш повної інформації про ринки, використання їх посади або запропонувати більше варіантів для клієнтів .
Наприклад, багато банків залучені в “попиту і поставки» домовленостей з переробників, забезпечуючи сирої нафти на заводі, а потім продажу бензину або дизельного палива на ринку.
Федеральна резервна система США “розгляду” пам’яткою 2003 рішенням, яке дозволило першим регульованим банкам торгувати на ринках фізичним товаром, він заявив у п’ятницю, крок, який може посилати нові ударні хвилі через Уолл-стріт.
У той час як добре відомо, що ФРС розглядає можливість дозволяти чи не дозволяти банків, включаючи Morgan Stanley (MS) і JPMorgan (JPM), щоб продовжити володіє торговою активи, такі як резервуари для зберігання нафти або металів, склади, в одне речення, заяву в п’ятницю про те, що це також переглядає в повному обсязі діяльності банків у фізичному ринках, які допомагають генерувати мільярди прибутку.
Це був перший банк, отримати дозвіл відповідно до банківської холдингової компанією Закону (БХК Закону) – які зазвичай забороняє банкам займатися нефінансової діяльністю – для торгівлі фізичними товарами, а не тільки похідні папери. Ще з десяток банків наслідували його приклад, з ФРС дає все більше і більше свободи дій, про те, як, що і де вони могли торгувати.
З перетворенням в банківські холдингові компанії в розпал фінансової кризи, Goldman Sachs і Morgan Stanley, також піддавалися в холдинг правила компанії, – але до цих пір, фокус ФРС вважалося, бути на їх права власності на активи.

EU-Asia