Французького руху повітряного удару порушує рейси

Європейська федерація працівників транспорту сказав повітряним рухом працівників у 11 європейських країнах вживають дії в середовищі висловлювати свою незгоду з планами за участю єдиного європейського повітряного простору.
Є правило, близько 600 рейсів на день з аеропорту в цей час року, сказав він. Короткі і середніх рейсах є найбільш постраждалих за 200 авіакомпаній, які працюють з аеропорту.
Близько 2000 рейсів по всій Європі були скасовані у вівторок, у перший день страйку, агентство повітряного руху Євроконтролю сказав.
Страйк призвів до скасування 27 рейсів в середу з лондонського аеропорту Хітроу – 14 прибувають і вирушають 13, аеропорт сказав.
Більшість рейсів збиралися або в або з Charles De Gaulle, Тулузі і Марселі аеропортів, сказав він.
EasyJet сказав 66 рейсів в або з Великобританії був скасований середовища.
“Це в основному містяться у Францію та Іспанію, хоча інші напрямки може бути порушено” призводить до затримок, йдеться в заяві.
Мандрівникам рекомендується ознайомитися з EasyJet для оновлення, особливо якщо вони летять в або з Франції, Іспанії та Португалії.
“EasyJet зв’язується клієнтам, постраждалим від скасування, і тих пасажирів, буде мати право на повернення або замовити іншим рейсом”, авіакомпанія заявила.
Прес-секретар аеропорту Шарль де Голль сказав, що сподівається повернутися до нормального обслуговування четвер, коли страйк буде припинено до кінця.
Він сказав, що нові правила будуть означати зниження витрат для авіакомпаній і більше прямих маршрутів, яка допоможе зберегти ціни на квитки для мандрівників вниз, допомагаючи авіакомпанії повернутися до прибутку. Короткі маршрути і скоротити затримки буде також означати зниження викидів парникових газів, сказав він.
Авіадиспетчери страйкують тільки у Франції та Угорщині, проте, інші заходи, включаючи збори і страйки, сказав Франсуа Ballestero, політичний секретар Союзу.
Дії Союзу наступним прийняттям Європейської Комісії вівторок нового пакету на “Єдине європейське небо”, сказав він.
Він вважає, що пакет, відомий як SES2 +, може поставити під загрозу робочі місця і покласти економії витрат і конкурентоспроможності попереду міркувань безпеки.
Європейська комісія говорить правила ЄС з управління повітряним рухом повинні бути оновлені для підвищення продуктивності і поліпшення нагляду, в іншому випадку прогнозується підвищення інтенсивності повітряного руху призведе до значних затримок.
Тисячі мандрівників порушення особою і скасованих рейсів середовища як французькі авіадиспетчери страйкують вже другий день над плану Європейського союзу для оновлення правил, що регулюють європейському повітряному просторі.
Близько половини регулярних рейсів до Парижа Шарль де ‘Голля були скасовані через страйк, аеропорт сказав.

EU-Asia