Турецькі страйк профспілок після зіткнень

Ердоган поскаржився в суботу, що демонстранти не виконують його на півдорозі.
“Ми досягли з нашими руками”, сказав він. “Тим не менш, деякі люди повернулися кулаками у відповідь. Чи можете ви потиснути руку тим, хто звернутися з кулак?”
Він також висміяв затвердження протестувальників, що вони екологи, називаючи їх «бандитами» і посилаючись на їх сигналять роги в якості доказу “шумове забруднення”. І він звинуватив демонстрантів у розпалюванні насильства на релігійному грунті, нападаючи на жінку в хустині, штовхаючи її, перетягнувши її на землю і, схопивши її голову кришку.
Ердоган оцінив ефективність його уряду за останні 10 років, посилаючись на підвищення рівня життя, п’ятикратне резервів центрального банку і планує побудувати аеропорт.
За понад п’ять годин, він, здавалося, втупився на портрет Кемаля Ататюрка, засновника сучасної турецької держави. Поліція зрештою переїхав до заарештувати багатьох з тих, хто приєднався до нього, але чи буде Erdem Гюндуз – вистава художник швидко охрестили “людини, що стоїть” – знаходиться під вартою було неясно рано вранці у вівторок.
Туреччина була охопленої більше двох тижнів протестів проти уряду прем’єр-міністра Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана. Але багато хто з тих, хто приєднався Гюндуз пізно ввечері в понеділок сказав, що вони стояли тільки для світу, а не приймати чиюсь сторону.
“Я стою проти всякого насильства”, сказав Koray Konuk, одного із заарештованих. “Я стою там, так що події, які ми спостерігаємо і події, що відбуваються протягом останніх двох-трьох тижнів може прийти в глухий кут.”
Konuk, 45, розповів CNN, що поліцейські посадили його в автобус з 20 іншими людьми, які приєдналися Гюндуз, але Гюндуз з ними не було.
“Я просто стояв. Вони заарештували людину, яка просто стояв”, сказав він. “Це абсурд”.
Приглушеним таблиці понеділок через два дні після того як поліція увірвалися площі Таксим та сусідніх Gezi парк, щоб прибрати анти-Ердоган протестувальників. Демонстранти спробували повернутися в парк в неділю, тільки щоб бути відтіснені поліцією.
Профспілки розмістила свіжі тиск на Ердогана раніше в понеділок, монтаж загальнонаціональний страйк. Але натовп, яка пройшла на площі Таксим розсіяні, коли стикаються з ОМОН за підтримки водометів.
Протести почалися в кінці травня у зв’язку з планами влади про Gezi парк, остання зелена зона центрального Стамбула, в торговому центрі. Вони швидко перетворилися на великі антиурядові демонстрації, які включали заклики до проведення політичних реформ.
‘Існує рівень відчаю ”
У той час як протести навряд чи загрожують влади Ердогана, який був одним з найпопулярніших лідерів Туреччини і приписують контроль десятиліття економічного зростання, вони піднімають питання про те, що критики кажуть, що стає все більш авторитарний стиль правління.
іРепорт: Весільні посеред сльозогінним газом
Деякі групи демонстрантів перейшли на протестувальників у їх місцевих районів у місті, піднімаючи барикад. Тим часом, атмосфера в зіткнення між поліцією і протестуючими перетворюється потворніше.
“Тепер він відчуває, як є рівень відчаю”, сказав Клер Мюррей, який відпочивав у Стамбул з Нью-Йорка протягом минулого тижня. “Поліція, здається більш комфортно з використанням агресії”.
Так як в суботу ввечері, 116 осіб були затримані під час акцій протесту в Анкарі і 242 осіб були затримані в демонстраціях Стамбул, Хусейн сказав Аслан, генеральний секретар Прогресивної асоціації юристів.
Ердоган не підкоряється, звинувативши аутсайдерів скориставшись протестами на парк. У неділю, тисячі його прихильників зібралися на мітинг в декількох кілометрах від площі Таксим, розмахуючи прапорами і співали пісні на мітингу, що багато хто вважав переобрання мітинг за прем’єр-міністра.
Ердоган прагнув протиставити його прихильників з протестуючими. “Сотні тисяч тут не схожі на вандалів з бензиновими бомбами в руках”, сказав він.
Після вихідних сум’яття, профспілки додав свій вплив на демонстрації з їх одноденного страйку.
Профспілки беруть участь сотні тисяч членів по секторах, які включають державні послуги та комунальні послуги, такі як електрика і водопостачання. Вони, однак, не мають достатньо членів, щоб закрити ті галузі вниз в цілому.
При уряді Ердогана, турецькі робітники були “свійських тварин, як зберігати його голодним,” одного працівника на профспілковому офісі в Стамбулі сказав.
“Парк Gezi змусило нас зрозуміти, що ми не тварини в стаді, ми є фізичні особи”, сказав працівник, який не забезпечить його ім’я.
Попередній страйк під час антиурядової демонстрації відбулися близько початку цього місяця.
Одна людина мовчки стояв у площі Таксим в Стамбулі протягом кількох годин у понеділок ввечері, кидаючи виклик поліції, яка розпалася вихідні антиурядових протестів за допомогою сльозогінного газу і водометів і малювання сотні інших його бдіння.

EU-Asia