Торгівля наркотиками в Гонконзі бум

Прієто Васкес, 29, був спійманий з 538 кг кокаїну (близько 1285 фунтів) на суму близько 65 мільйонів доларів. Вона була в числі групи з п’яти мексиканців і один американець – у тому числі її чоловік Josué Маріо Браво Галіндо – що поліція заарештувала в Tuen Мун, північний Гонконг, у вересні 2011 року.
Їх три-річний син був також взято під варту після рейду.
“Моя дитина є найбільш важлива річ у моєму житті”, сказав Васкес Прієто під час суду в травні.
Наркотиків випадку підкреслила роль Гонконгу грає як перевалочний пункт у швидко розвивається торгівлю між латиноамериканськими виробниками ліків та зростаючого незаконного ринку наркотиків в материковому Китаї. Суддя Гарет Лугар-Моусон, головуючий у даній справі, в ході суду заявили, що «більшість із кокаїну, що, швидше за все, виходити з Гонконгу в материковий”.
Владу захопили всі великі незаконних поставок наркотиків протягом останніх кількох років, як апетит материка за так звані розкішні наркотиків, як кокаїн зростає.
З 2011 бюст, запис Гонконгу була порушена в 2012 році, із захопленням 649 кілограм, який коштував $ 98 мільйонів.
У той час як Гонконг має сильне покарання за незаконний обіг наркотиків, немає смертної кари для злочинців на відміну від материкового Китаю, що робить місто улюбленим повідомленням транзиту для торговців наркотиками, говорять експерти.
Прокурор Джон Мюррей запитав, чому їх поїздки в Азію був прийняти сім тижнів, оскільки це означало б Прієто Васкес було б потрібно значний час свята від її молодша медсестра робота в Мексиці.
Низка більш дрібних торговців, званих мулів, також різко зросла в місцевих в’язницях. Рік тому, 20 колумбійців були спіймані на кордоні Гонконгу проведення меншої кількості наркотиків на них. З квітня 2012 року, місцеве консульство записав 45 нових арештів.
Прієто Васкес стверджує, що труднощі змусили її родину в торгівлі наркотиками.
Протягом двох-тижневого дослідження, її чоловік сказав суду, що він був замішаний в $ 35000 боргу з лихварі в Мексиці. Не в змозі погасити і під загрозою насильства, йому запропонували можливість “відпрацьовувати” борги.
“Мені сказали, що я повинен був приїхати в Гонконг, і, от, я б отримати подальші інструкції,” Браво Галіндо говорили з самого свідка. Але все закінчилося з усією родиною під вартою в Гонконзі, на думку захисту Прієто Васкес.
Її чоловік, Bravo Галіндо, отримав більш м’яке покарання за його винним і був засуджений до 24 років і восьми місяців.
Тим часом, їх малюка будуть підвищені на родичів батька в Мексиці. Він буде проводити час з різними членами його сім’ї, але не буде знати, стабільної сімейного життя, Odeberg сказав у суді.
Її чоловік намагався обдурити поліцію за фасадом сімейного туру, Прієто Васкес ‘адвокат Кіт Odeberg сказав у суді.
“Браво Галіндо тиском [дружині], щоб приїхати в Гонконг і використовувати [його сім’ї] в ​​якості прикриття – це була його таємницею порядку денного,” Odeberg сказав у своєму заключному слові, щоб виправдати претензії свого клієнта, вона не знала про наркотики .
Мексиканська закон дозволяє шести до 12 днів щорічної оплачуваної відпустки для людей на початку їхньої кар’єри. Мюррей сумніву історію родини під час перехресного допиту Браво Галіндо.
“Я збираюся поставити на (ви), що ви лежите,” сказав він в інтерв’ю 33-річний свідок. Браво Галіндо, через переклад на іспанську мову, заперечував це.
Під час своєї заяви в суді, Прієто Васкес наполягала на своїй невинності. Влада заарештувала її, виходячи з складу в північній Гонконзі, де сотні кілограмів кокаїну було виявлено та шість кілограмів наркотиків були в сумочці.
“Я не можу довести, що я не знаю, що були наркотики в моїй сумці, але я не здамся, тому що Бог знає це, і я нічого не знав”, Васкес Прієто наполягав у суді. Всіх-дівчат журі, проте, привіз обвинувальний вирок. Вона була засуджена до 27 років тюремного ув’язнення.
На стенді за незаконний обіг наркотиків, Таліна Прієто Васкес слізно наполіг, щоб вона не знала, що, коли її чоловік привів її в Гонконг, вона буде приймати участь в одному з найбільших коли-небудь міста справи про торгівлю людьми кокаїн.

EU-Asia