скромних новаторів в Індії

Прия Мані, керівник проекту Скромний Digital, говорить, що є чому повчитися у «думати про те, як ви можете зламати предмети побуту потерпілий”. Проекти організації працюють спільно з індійською винахідники вже дали продукти, які використовуються по всьому Індії сьогодні, в тому числі класі проекторів зроблені з багаторазово використовувати мобільний телефон компонентів і недорогу медичну інструмент скринінгу зроблені зі старого будильника.
Один молодий підприємець, Mansukhbhai Праджапати, втратив все, але знайшов новий спосіб встати на ноги. Праджапати розробили недорогий глини холодильник, який не вимагає електрики і продовжував функціонувати в разі великих катастроф або втрата свідомості, такі як той, який спустошив своє село.
“General Electric показала, з його тепер відомий ультра-низької вартості машини ЕКГ, що є західний ринок для продуктів народжується з обмежень на індійському ринку охорони здоров’я. Це змушує транснаціональні корпорації, щоб думати про те, як їх існуючі інвестиції інтенсивної моделі інновацій може зіткнутися неминучі зростаючої конкуренції з індійськими і китайськими транснаціональних корпорацій. ”
Прочитано: Майбутнє транспорту самостійного водіння автомобілів
Настільки вражаючі, має тенденцію до скромних інновації стали, що минулого року Національний фонд науки, технології та мистецтва (Неста), незалежна благодійна організація у Великобританії, замовила і опублікувала основні папери з вивчення явища.
Газета повідомляє, що “скромний інновацій зустрічається по всій індійської системи: від … зусилля з краудсорсинга ліків завдяки урядовій лабораторії, щоб підхід Bharti Airtel, щоб знизити вартість мобільних телефонних дзвінків, щоб Keralan підхід до паліативної допомоги, який надає доступ до підтримки в кінці життя для тисяч людей у ​​порожнечу формальних охорони здоров’я ».
В авангарді руху скромний інновацій професор Аніл Гупта які, за останні 20 років, подорожував по всій Індії в пошуках місцевих винахідників, чия творчість справила позитивний вплив на сільській бідності. У 1989 році заснував Гупта мережі Honey Bee, організації, яка розкриває низових винахідників і допомагає привести свої винаходи у світі.
“Я пройшов близько 4000 кілометрів протягом останніх 12 років”, говорить Гупта. “Я спробував відобразити умах людей, які створюють по всій країні.”
Прочитано: Середня школа підліток будує одна людина підводних
Подорож Гупти принесла йому в контакт з винахідників, які вирішенні спільних проблем в скромний способами, використовуючи традиційні знання і легко доступних матеріалів.
За його власними підрахунками, Гупта вважає, що мережа Honey Bee допомогла розкопати більше 25000 нових винаходів, в тому числі мотоциклів монтажу врожаю розпилювачем, пристрої для лазіння по деревах, амфібії велосипеди і вітряні іригаційної системи.
Кірстен Bound, автор доповіді Неста, каже, що “скромний інновацій все про створення переваг з обмежень. Зіткнувшись з обмеженими ресурсами та інституційними порожнечами, скромний новаторів розвивати радикально нові рішення проблем. Мова йде не тільки про те, щоб речі дешевше, але краще, більш підходящий і масштабованої. Вона включає в себе використовуючи наявні ресурси по-новому, зменшення або повторне використання відходів або навіть переосмислення всієї системи навколо продукту або послуги. ”
Mansukhbhai Патель, фермер гуджераті розробив саме такий продукт. Збір бавовни в штаті Гуджарат є ручний завдання, яка, в минулому, неодноразово вживаються дітей. У спробі скоротити роботу, пов’язану, Patel винайшов бавовни зачистки машини, які можуть працювати по одній людині. Професор Гупта вважає, що винахід допоміг значно знизити дитячої праці в регіоні.
Скромний Digital, дослідницька група у веденні Копенгагена інституту дизайну взаємодії, прагне сприяти саме такі винаходи. Група веде проекти в поєднанні з індійським винахідникам побудувати дешево, “зламати” пристрою для вирішення проблеми міцного всім субконтиненті.

Але Мані вважає, що роботу, проведену скромний новаторів в Індії до цих пір не мають чимале міжнародний вплив: “. Люди думали, що ми були повністю з розуму, намагаючись створити щось нове зі старих частин”
Зв’язаний вважає, що філософія скромний інновацій та практики повторне технологія може бути застосована у всьому світі. “Скромний інновацій виходить з Індії може мати важливі наслідки для решти світу”, каже Зв’язаний.
Винахід Праджапати є частиною зростаючої тенденції в Індії, яка стала відома як “скромний інновації” – нижче радаром винахідників по всій країні розробці недорогого вирішення місцевих проблем, часто покриваються необхідності, використовуючи замовлення технологій їх власні творіння.

EU-Asia