Рідкісні компанії Apple 1 комп’ютер був проданий за $ 671 000

Персональні комп’ютери Apple, як очікується, принести не менше $ 400 000. Але Брекер сказав це не дивно, що він приніс більш ніж на 50% більше. У листопаді його команда аукціону аналогічну модель за $ 640 000. Sotheby `s в Нью-Йорку продали одну торік за $ 375 000.
Багато суботу також включені листи від завдання на Фреда Хетфілда на комп’ютері Data Systems в місті Колумбус, штат Огайо. Від 18 січня 1978 року народження, лист Хетфілд пропонує можливість торгувати в його компанії Apple 1, і $ 400, для Apple II. Він, очевидно, не влаштовуватися на роботу на пропозиції.
Рідкісна робоча модель Apple, 1, перший настільний гігантських комп’ютерних технологій, проданий більш ніж за $ 671 000 в минулі вихідні на аукціоні в Німеччині.
Комп’ютер, разом з листом від Співзасновник Apple Стів Джобс до свого власника, як вважають, є одним з усього лише шести робочих 1S Apple, і одним з трьох на відкритому ринку.
Покупець, який вважав за краще залишитися анонімним, від Далекого Сходу, відповідно до Уве Х. Брекер аукціону Брекер команди, які продані з аукціону реєстр старовинних технологій суботу в Кельні.
Джобс і Стів Возняк створили хвацько компанії Apple Computer в Джобса сімейному гаражі, будівельні пристрої вручну і фінансування компанії за рахунок продажу фантазії калькулятор Возняка і Джобса VW Camper Van.
Близько 200 1S Apple, були побудовані, і менше, ніж 50, як вважають, все ще існує – більшість з них не в робочому стані.
Ціни на рідкісні пристроїв виросли після смерті Джобса в 2011 році. У листопаді 2010 року розмістило на аукціоні Christie компанії Apple за $ 1212000.
“Це не тільки технологія перший готовий до використання ПК у світі”, Брекер сказав в електронній пошті CNN. “Це більше, символ американської мрії – історія двох відсіву яка була чудова ідея … і через 35 років їх компанія є самим багатим і самим цінують компанію-коли.”

EU-Asia