Руперт Мердок подає на розлучення

Wall Street Journal профілю, опублікованого в 2000 році, натякнула вона повністю залишити в діловому світі. Ден часто супроводжувала свого чоловіка і прийомного сина на зустрічі з високопоставленими китайськими чиновниками, де вона іноді втручатися », щоб згладити потенційно незручних ситуацій”, згідно цій доповіді.
Це не відомо, що прискорило розкол розірвати шлюб, який почався в 1999 році. Спекуляцій, хоча, була закручених протягом декількох місяців про стан стосунках пари.
Китайського походження, Єльський освічених Ден був дуже досвідчений в її власному праві попередньо Мердок, хоча критики ткнула як “золотошукач” через її шлюб з медіа-магната.
У той час як її 82-річний чоловік працює один з найбільш потужних засобів масової інформації конгломератів у світі – той, який включає 20th Century Fox, Fox Television (включаючи Fox News і FX), Sky служби новин, HarperCollins і багато публікації газет, включаючи стіни Street Journal, Таймс Великобританії і кілька публікацій у своїй рідній Австралії – Ден залишився в значній мірі з очей громадськості.
Так було до липня 2011 року. Вона сиділа за Мердока в парламенті у Лондоні, у той час як він свідчив про участь своєї компанії в телефонній злому скандал, що потряс Великобританію.
Соціальні медіа спалахнув у відповідь на те, що незабаром став відомий як “ляпас чув Навколо світу» і принесла їй прізвисько “Тигр дружиною”. Реакція була особливо сильна на китайських мікроблогах, де багато вітали реакцію Дена як момент гордості для азіатських жінок.
“Чим сильніше вона вдарила, тим більше ми можемо сказати, з якою готовністю вона мала захистити її чоловіка … вона все ще жінка, яка жадає любові”, пише одна людина під ручку MissQccc.
Вона говорила про дорослішання «дуже, дуже погано” у невеликому містечку в Китаї, як дочка заводі інженером.
Ден зрештою приземлився в Сполучених Штатах, в тому числі отримання ступеня магістра в Єльської школи менеджменту, де вона в даний час виступає в склад Ради радників.
Перш, ніж вона зустріла Мердок, вона вийшла заміж за людину, який спонсорував її студентської візи в США в кінці 1980-х років. Вона забезпечити «зелену карту”, щоб постійно перебувати в Сполучених Штатах – але її перший шлюб виявився коротким.
Мердок і Ден зустрівся в Гонконзі коктейлі незабаром після її закінчення Єльського університету. Ден пішов на роботу в Star TV, гонконгського супутникового телебачення, яке знаходиться під корпоративним парасолькою Мердока.
У 2011 інтерв’ю з дружиною на CCTV, Мердок нагадав їй перекладати для нього в той час як він здійснив поїздку по материковій частині Китаю.
Гаряче прагнення слідувати, хоча Ден не обов’язково повернути всі свої прихильності.
“Я не закохався в неї, і я запитав її. Вона сказала немає, і треба було багато часу, щоб переконати її,” сказав Мердок.
Їх весілля 1999 сталися незабаром після того, як Мердок подала на розлучення з його другою дружиною, Ганна Торв Мердок. (Ганна Торв Ср Мердока в 1967 році, в тому ж році він розлучився з першою дружиною і один рік, перш ніж Ден народився, за словами декількох звітах.)
Що відбувається з $ 11 млрд стан Мердока?
Незабаром після весілля, Мердок оголосив про свою нову дружини піде від неї виконавчу роль в дочірній Новини корпорації в Гонконзі. Він описав її як “зайняті роботою з оформлення нової квартири.”
За останні 12 років, вона народила і виховала двох дівчаток, Грейс і Хлоя. (Murdoch має чотири інших дітей від двох попередніх шлюбів, деякі з яких займають чільні посади в Корпорації Новин)
Її профіль Єльського зазначає вона співзасновник Великі продукції Ноги, незалежна студія в Східному Лондоні, що робить програми та ігри для операційної системи Apple, відповідно до його веб-сайті. А в 2011 році, вона справила, “Сніг Квітка і Секретні вентилятора”, фільм, побудованому в 19 столітті в Китаї зосереджена на двох дівчат, які обійти культурних обмежень на жінок.
Розлучення закінчиться її союз з Рупертом Мердоком, і, можливо, створити битві над тим, як більшу частину свого стану – який нещодавно Forbes оцінюється в $ 11,2 млрд. – вона і її діти отримають.
Гуморист Jonnie Мармур припав на Мердока з піною для гоління пирога. Ден стрибнув в дію, рвалася на Мармур та бурити його руку своєю.
“Пан Мердок”, сказав парламентарій Том Уотсон, який хвилинами раніше був особливо критичним ЗМІ Титан “, ваша дружина має досить хороший лівий гак.”
Через два роки після Венді Денг зробив заголовки для захисту силою свого чоловіка – Новини генеральний директор корпорації Руперта Мердока – від пирога з киданням зловмисник у парламенті Великобританії, вона і їх відносини в новинах знову.

EU-Asia