Південна Корея очима переговори щоб знову відкрити комплексу Кесон

Деякі американські $ 2 млрд. товари були зроблені у Кесоні, оскільки він почав свою діяльність в 2005 році до кінця 2012 року, згідно південнокорейської міністерства у справах об’єднання.
Середня заробітна плата для північнокорейських робітників у Кесоні промислового комплексу складає $ 134 в місяць, залежно від південнокорейського міністерства у справах об’єднання. Влада Північної Кореї займе близько 45% від їх заробітної плати з різних причин податку.
У середу Північна Корея також відновив Panmunjom гарячу лінію зв’язку з Півднем, який був відрізаний раз за останні чотири місяці.
ЧИТАЙТЕ: Розмірковуючи Пхеньян: проблема Пекіна дитини
“Північна Корея, ймовірно, відчуваючи безпрецедентний рівень дипломатичної ізоляції з тиску з боку міжнародної спільноти. Він також повністю усвідомлює цінність комплексу Кесон промислового яка забезпечує значну кількість важкої іноземній валюті”, сказав Кім Де У, Колишній президент Корейського інституту національного об’єднання.
“Але перемішування напруженості потім повертаючись до діалогу є частиною звичайної тактики Північної Кореї. Нам не потрібно надавати занадто великого значення цій розрядки напруженості”, додав він.
»(Переговорів) були в розгляді збитку компанії, що працюють у Кесоні після трьох місяців зупинення та початку сезону мусонів,” Кім Хен-Сук, об’єднання Південної Кореї Представник міністерства сказав на брифінгу.
«Питання Кесон може бути вирішене тільки шляхом діалогу органів державної влади”, додав він.
Кесон, яка лідирує в Північ-Південь зв’язків, була закрита в травні – жертвою зростаючою напруженості між двома Кореями після Norththreatened Сеулі з ядерною війною.
Ця напруженість, здавалося, кілька після ослаблення Пхеньян погодився переговори на високому рівні з Південною переговори June.Those були скасовані в одинадцяту годину після розбіжностей з приводу рівня делегат повинен представляти кожну сторону.
Травень був не перший раз, Північна Корея заборонила південнокорейських робітників з вхідних в комплекс. У 2008 році доступ був обмежений після групи з прав людини розподілених листівками з допомогою повітряної кулі в Північну Корею. Південнокорейські робочі були заблоковані знову в 2009 році під час щорічного американо-південнокорейські військові навчання.
Південна Корея в четвер запропонував провести на робочому рівні переговори з Пхеньяном на повторне відкриття призупинено спільного промислового комплексу Кесон в Північній Кореї.
Пропозиція приходить на наступний день після того, як Північна Корея запросила бізнесменів з південнокорейських компаній знову отримати доступ до зони, щоб перевірити їх об’єктів і обладнання. Якщо Північ погоджується, переговори пройдуть в прикордонній зоні Panmunjom в суботу.

EU-Asia