Продажів парити на книги Роулінг таємницю

У той час як роман отримав похвалу перед таємницею не було, розкриття, що Роулінг була учасника – невеликий сюрприз – злетіли продажу книги.
Рейгана Артур, видавець Little, Brown і компанії. сказав передруці книзі йде повним ходом і буде нести переглянутої біографією автора, який читає “Роберт Гелбрейт є псевдонімом Дж. К. Роулінг. ”
The Sunday Times, цікаво, хто ця таємниця дійсно був романістом, пов’язаних точок – зазначивши, що “він” використовував агент, редактор і видавець, які працювали з Роулінг.
“Я сподівався, що тримати це в секреті трохи довше, тому що, будучи Роберт Гелбрейт був такий досвід звільнення!” Роулінг йдеться в заяві. “Це було чудово Опублікувати без обману або очікування і чисте задоволення, щоб отримати зворотній зв’язок від видавців і читачів під іншим ім’ям.
На Amazon.com, продажу злетіли більш ніж на 507 000% після того, Роулінг визнала будучи автором.
“Він вийшов з військової в 2003 році і працює з тих пір в цивільній індустрії безпеки,” веб-сайт видавця сказав. “Ідея (головний герой) Удар Cormoran виросли безпосередньо з його власного досвіду та досвіду своїх бойових друзів, які повернулися в цивільному світі. Роберт Гелбрейт” це псевдонім. ”
“Верх час гуркотів, що я можу публічно подякувати мого редактора Девід Шеллі, який був істинним партнером у злочині, всі ці люди в Little, Brown, які працювали так важко на” Calling зозулі “не розуміючи, що я написав його, і письменники і рецензентів, як в газетах і в Інтернеті, які були так щедрі до роману.
“І тим, хто попросив продовження, Роберт повністю намір продовжувати писати серію, хоча він, імовірно, продовжить відмовлятися від особистих виступів”.
“Гаррі Поттер” Творець J.K. Роулінг одягнув плащ-невидимку власного для свого нового роману.
У надтаємному моді, вона опублікувала «Зозуля Покликання» під назвою Роберт Гелбрейт. Її видавець, Mulholland Books – відбиток Літтл, Браун і Компанія – описаний автором як колишній член Спеціальної слідчої відділення Королівської військової поліції.

EU-Asia