Падіння рупії чинить тиск на RBI в $ 2 млрд боргу продажу

Тим часом, похід у короткострокової процентної практично закрили ринок в комерційних облігацій і короткострокових облігацій використані за допомогою якого компанії та банки підвищувати короткострокові кошти.
Рупія торгується в четвер на 59.75/76, недалеко від його закриття 59.89/90 у понеділок до прийняття заходів РБІ.
Прибутковість облігацій зросла, з 10-річного тестя зв’язком на 51 базисних пунктів з понеділка, а Nifty знизився на 0,8 відсотка з тих пір. Іноземні інвестори також продав понад $ 215 млн. у борг і запасів протягом попередніх двох днів.
Заходи RBI направила прибутковість облігацій продовжували зростати, що підвищує ризик, що продаж боргів четвер призведе до протистояння між RBI і інвестори не бажають виконувати свої цінові очікування.
“Важливо те, вихід, на якому вона пропонується. Хоча RBI не розкрила, де попит, очевидно, ясно, що вона вища, ніж те, що може RBI запропонували”, сказав Jyotheesh Кумар, виконавчий віце-президент HDFC цінних паперів в електронній пошті клієнтам у четвер.
“Друзі, тарифи очолюються вище … не дозволяйте політтехнологів уряду загіпнотизувати, щоб ви думали, що чим вище ціни є лише тимчасовими,” додав Кумар.
Якщо продаж не дотягує, центральному банку, можливо, доведеться вдатися до інших заходів, щоб злити рупії ліквідності для стримування спекулянтів стосовно валюти, далі викликає стурбованість з приводу ушкоджень, що економіка зростає на десятиліття Температура не нижче 5 відсотків.
Понеділок несподівані заходи RBI спонукало деяких економістів, щоб скоротити свої прогнози економічного зростання і привернув попередження, що це може мати неприємні наслідки від відлякує іноземних інвесторів.
“(РБІ) несподіване посилення монетарної політики може стабілізувати рупію в найближчі тижні, але може виявитися досить негативними для державних фінансів і економіки”, Credit Agricole йдеться в записці від середовища.
Чиновник, знайомий з мисленням RBI заявив, що центральний банк визнав, що це було б складно цілей балансування для досягнення успішного результату в борг продажу, що будуть проводитися через відкриті функціонування ринку.
“Це два різних цілей. Заходи грошово-кредитного регулювання, які були спрямовані на стримування ліквідності. Хоча управління боргом про підвищення боргу економічно ефективно”, чиновник повідомив Reuters, відмовившись бути ідентифіковані.
“ОМО буде грошова вправи управління, який відрізняється від боргу мета управління”, сказав чиновник.
OMOS є зв’язком купівлю або продаж центральним банком з власних акцій, щоб додати або злити грошових коштів і не мають фінансових наслідків для уряду, даючи більше свободи RBI на ціноутворення.
На щотижневих аукціонах зв’язок здійснюється від імені уряду, однак, RBI б більш уважними платити занадто багато інтересів. У середу, він відкинув всі пропозиції в $ 2000000000 продаж казначейських векселів від імені уряду.
“Важливо те, що він не вирішує основну проблему зовнішнього дисбалансу Індії. Це зробило Індію менш привабливою для іноземних інвесторів і може призвести до зниження припливу портфельних інвестицій необхідних для підключення (поточний рахунок) розрив”.
Рупії був близький до втрати всіх успіхів, досягнутих з RBI почав захист валюти шляхом стиснення ліквідності і підвищення короткострокових процентних, чинячи тиск на банку приймати сплачувати вищі врожаї на своїх $ 2 млрд боргу продаж пізніше в четвер.
Резервний банк Індії пов’язано з продажу +120000000000 рупій через операції на відкритому ринку в рамках своєї трьома зубцями План, оприлюднений у понеділок пізно ввечері, щоб злити готівки з ринку для підтримки рупії, яка втратила майже 10 відсотків по відношенню до долара, так як початку травня.

EU-Asia