Мільярдери гонку щоб отримати останню розкіш струменя

Gulfstream додали ряд дзвони і свистки, щоб нові літаки, в тому числі нижче кабіни висотою, що компанії говорять зменшує втому на далеких рейсах, а також можливість використовувати ваш iPhone в кабіну управління функціями, включаючи штори, температури, освітлення та дисплеїв.
Але це не легко бути королевою балу. Єдине, що він робить, це обурює конкуренції. Канадська компанія Bombardier авіації запускає Глобальний 7000 в 2016 році і глобальна 8000 в 2017 році. Обидва обіцянки навіть більшу дальність, ніж G650, Глобальний 8000 зможуть літати з Нью-Йорка до Гонконгу нон-стоп.
“Там не ривків вперед любому”, говорить регіональний віце-президент компанії Gulfstream з міжнародних продажів, Роджер Сперрі, але він визнає, що це не через нестачу зусиль. “Вони намагаються весь час,” говорить він.
Привабливість G650 – що може перевозити до 18 осіб – зводиться до розміру, швидкості і дальності. З максимальною швидкістю 0,925 Маха – близька до швидкості звуку – це швидше, ніж будь-які інші цивільні літаки у використанні. Дальність до 7000 морських миль означає, пасажири могли літати з Лондона в Буенос-Айресі без дозаправки (головним болем для струменя встановлення, дальній бізнесу натовпу).
Аналітики кажуть, що ці літаки просто не звертаються до свідомому стані шляху Gulfstream робить, з його підписом великі, овальні вікна і гладкий зовнішній вигляд. “Вони просто не виглядати так само добре. Я думаю, що розраховує на щось”, говорить Шерідан.
Детальніше: аеропортів Китаю найгірше для своєчасного рейси
G650 не єдиний варіант для тих, хто шукає дальній, великий бізнес-джет. Обидва Boeing і Airbus виробляють приватні літаки з великою дальністю і розкішні варіанти, в основному модифіковані версії своїх комерційних літаків. Один Airbus клієнт навіть купив A380 супераеробуса для приватного використання.
“Ми можемо зробити функції, які на китайському ринку особливо цінує, наприклад, великий круглий стіл, який знаходиться в центрі уваги азіатської життя. Ми можемо зробити караоке-барів”, говорить Девід Велупіллаї з Airbus.
Це еквівалентно мільярдерів шикуються всю ніч для нового iPhone. Транснаціональні корпорації та ультра-багатих поспішають отримати в свої руки Gulfstream 650, найновіший і викликає заздрість приватний літак на ринку. Замовити його завтра, жбурнути $ 65M, і ви побачите ваш літак в 2017 році.
Gulfstream говорить більше 200 були замовлені досі, і це строго перший прийшов, перший обслужений. Промисловість інсайдери вважають, Дісней, Nike і бос Формули-1 Берні Екклстоун є одними з актуальних клієнтів.
Новий літак був благом для Gulfstream після фінансової кризи покласти тиск на галузь бізнес-джет.
“Враховуючи те, як важко на ринку було з 2008 року, щоб мати щось на ринку боротьби, щоб, замість того щоб боротися, щоб продати, досить добре”, говорить Пол Шерідан від консультацій авіації підніматися.
G650 позиціонується звернутися в зростаючому китайському ринку, де клієнти віддають перевагу великим, більш дорогі літаки. Ван Цзяньлінь, голова групи Ванда і один з найбагатших людей Китаю, повідомив журнал Fortune він хоче додати до свого флоту. Раніше цього року авіакомпанія перевезла один до Шанхаю на азіатській конференції бізнес-авіації, ключовою подією для задоволення китайських клієнтів.

EU-Asia