Може країн БРІК змінить авіації?

Росія теж надає парадокс. Лідер аерокосмічних технологій в холодній війні, вона має кваліфікованих робітників і доступ до передових дослідницьких центрів – особливо в аеродинаміці. Його перевірена ракета Союз залишається єдиним засобом астронавтів будь-якої нації може дістатися до Міжнародної космічної станції. Але в той час він як і раніше залишається військова електростанція літаків і експортера, його комерційний успіх був неоднорідним. Росія останнім Sukhoi Superjet, незважаючи на допомогу італійським партнерам, здається малоймовірним, щоб вирватися з повністю в більш широкий ринок за екс-країни СНД. Дотримання на узкофюзеляжних пасажирський літак МС-21 призначений, щоб йти проти домінуючих Airbus A320neo і Boeing 737 MAX.
Сіетл або Тулузі в Сан-Паулу, Бангалор або Тяньцзінь?
він бажає створити корінних аерокосмічної промисловості легко зрозуміти. Вона забезпечує висококваліфікованою, добре оплачувані робочі місця і вимагає великих промислових ланцюга поставок. Престиж і повагу міжнародної спільноти є додатковою перевагою. Що ще більш важливо, у військовій сфері аерокосмічної промисловості запевняє, що нація може розвиватися, будувати, експлуатувати і підтримувати самі передові військово самого обладнання. Аерокосмічний також прибутковий бізнес надання високотехнологічної продукції, що команда премії. З гігантськими замовлення від швидкозростаючих азіатських бюджету авіакомпанії Air Asia і Lion Air демонструють, потенціал величезний.
Зроблено в Бразилії
Один БРІК нації кування шлях Бразилії. Після національного чемпіона Ембраєр почалася в регіональних літаків і військових літаків монетою, то зараз вона успішно розбиті на ринку бізнес-джетів – аж до відкриття заводу в штаті Флорида. Вона стежитиме за Airbus і Boeing у запуску новими двигунами версію свого E-Jet авіалайнер сім’ї. Але воно має великі амбіції, теж у військовій аерокосмічної – її KC-390 транспортних спрямований на заміну Lockheed Martin C-130 як реактивні стандартних військово-транспортних. Тим часом, його Супер Tucano світла штурмовика була обрана США для постачання в ВПС Афганістану – ключове досягнення.
Інфографіка: Стан світової авіації
Глобальний центр ваги для аеронавтики зазнала драматичні зміни за останні 110 років. До Другої світової війни Європа домінувала авіація трансатлантичних дирижаблів, високошвидкісні гідролітаки і дослідження реактивного двигуна. У післявоєнні роки, в США tookover комерційний транспорт літака, як вони брали участь в гонці озброєнь з Радянським Союзом за часів холодної війни. З моменту падіння Берлінської стіни, Європи поставив відродження в комерційних повітряних перевезень, з Airbus і Boeing б’ються за авіалайнери.
Але, як економічна міць зміщується в Азійсько-Тихоокеанському регіоні, ми побачимо появу нового
Індія дронів
В іншому місці, Індія теж має великі плани – хоча ці обертаються навколо військових проектах аерокосмічної галузі. Це є спільний проект з Росією побудувати стелс бійців і також планує розвивати власну стелс безпілотний літак. Однак, незважаючи на успіхи у виробництві інженерами і успішно розвивається сектор ІТ – вона боролася з корінними програм літаків. Попередніх національних Індії проект винищувача, Tejas LCA, страждав від відсутності відповідного двигуна. Ще більш простий світ 14-місний приміський прототип, NAL Saras, що розбився у 2009 році. Тим не менш, спільне турбогвинтові транспортні проекти з Росією припускають, що Індія є, ймовірно, не здавайтеся тільки поки.

EU-Asia