Крихітна нація баксів єврозони болю

У сумно відомій битві Twitter з лауреатом Нобелівської премії з економіки переможця і Нью-Йорк Таймс Пол Кругман, який сумнівається відновлення ВВП Естонії може бути класифіковане як «економічний тріумф,” Ільвес поклала край “самовдоволений, владний і зверхньо” звіту.
Приєднання до єврозони, незважаючи на свої проблеми, забезпечили країні запропонували більш стабільній валюті, яка дала впевненості інвесторам, сказав Ліги, а також показує “солідарності та політичного співробітництва.
“Іноді у вас є зобов’язання, які вам не подобаються, але [робити їх] для загальної стабільності”.
Доля маленької балтійської країні, розташований на краю північній Європі, працюють в різкому контрасті з єврозони проблемних півдні, де рівень безробіття виріс до рекордного рівня і рецесій стають вкоренилася.
Але Естонії міністр фінансів Юрген Лігі, розповів CNN Греція – найбільш нестабільній країні єврозони – був «рай» у порівнянні з тим, що його країна постраждала після розпаду СРСР впав.
Естонії, заступник Голови минулого тижня Організація з економічного співробітництва та розвитку зустрічі Ради міністрів у Парижі, вступив в євро через сім місяців після Греції прийняв свій перший і порятунку в якості єдиної валюти ковзнув в кризі.
Ліги розповів CNN приєднання до євро був “природним вибором” для “малої відкритої економіки». Країна, яка має всього 1,3 млн. чоловік, завжди був “дуже сильно залежить від єврозони, і в даний час ми приймаємо участь і впливати на рішення”, сказав він.
Ліги сказав жорсткої економії диск штовхають через Європу ледь виправдав етикетці. “Я б не використовував слово жорсткої економії в Європі, де розмір соціальної системи, що половина світу, і рівень споживання одними з найвищих.”
Борг Естонії по відношенню до ВВП залишається помітно нижче, ніж у його європейських колег, сидячи на 10,1% порівняно з Грецією в п’янкий 156,9% та Італії на хворобливі 127%.
Експорт економіка Естонії також підтримується його міцні зв’язки зі скандинавськими країнами, в тому числі Фінляндії та Швеції. Його безробіття, на 10%, як і раніше висока, але нижче, ніж у єврозоні в цілому, який зараз сидить у 12,2%. ОЕСР прогнозує, цей показник зросте до 12,3% в 2014 році. Безробіття серед молоді Естонії знаходиться на рівні 23%, знову ж нижче, ніж 24,4% в єврозоні.
Колишній радянський народ побудував собі в умовах вільного ринку, високоосвічена країна з сильною телекомунікаційної індустрії. Батьківщина Skype стала відома як E-Стонія після розпаду СРСР в 1991 році.
Він проїхав через амбітну програму підключення зараховуються на Тоомас Хендрік Ільвес, краватку-метелика носять колишній посол у Сполучених Штатах, які в даний час президент країни.
Ліги заявив, що країна не забула кризи, який слідував своєї незалежності, коли інфляція досягла 1000%, і це стало швидко грошової реформи.
“Ми докладаємо права та сталого рішення”, сказав Ліги. “Є багато країн з аналогічними історії та ситуації, ніж Естонії не скористався.
Він додав: “Це не диво, що в Естонії розвивається швидше, ніж інші.”
Естонці отвори зі структурними змінами з культурою практичність, сказав Ліги. “[Естонці] дуже раціональні … у нас є багато здорового глузду”, сказав він. “Ми високо цінуємо солідарності, але ми не забуваємо і особистої відповідальності.”
Керівництво країни – у тому числі Ільвес – також виявилися Злющий захисники своєї економічної реформи.
Естонія пройшла свій суворий програму скорочення в 2009 році, стан нарізки тому заморожування зарплат і пенсій, то після її міхур на ринку нерухомості збанкрутувала. Програма допомогла забезпечити Естонії залишилися всередині правила в’їзду в єврозону.
Темпи зростання країни в середньому складав 8% в період між 2003 і 2007, перш ніж врізатися в рецесію в 2008 році: її ВВП 14,3% в 2009 році, але з тих пір відновився.
За даними Ліги, реальний ВВП відновиться до докризового рівня у наступному році. Ліги сказав, що скорочення було засновано на “кредит, нерухомість і споживання міхур”, а сучасній економіці “знаходиться на набагато більш міцну основу.”
Клуб євро були нанесені потужні ударні хвилі, але нового члена стала яскравим економічної світла.
Естонію, яка приєдналася до євро в січні 2011 року, струсити її болісної історії Радянського Союзу і кредитні годували буму і спаду, щоб відновити себе як економіки із скороченням безробіття і зростанні значно перевищує його однолітки.

EU-Asia