Контрабандисти водіння тайських торгових собаки

Розвитку, щоб отримати проект закону захисту тварин через тайського парламенту.
Реальність, проте, в тому, що контрабандисти часто м’які вироки всього лише кілька місяців у в’язниці. Тварина активістів також сказати, конфіскували тисячі собак – врятував від контрабандистів, – що в кінцевому підсумку в карантинних центрах іноді знайти свій шлях назад на вулиці і в колі м’ясо собаки знову
Упаковані щільно в дротові кошики – іноді 20 і більше в клітку – борців за права тварин кажуть стільки, скільки 200 000 живих собак, щороку контрабандним шляхом з північному сході Таїланду через річку Меконг, призначені для ресторанів у В’єтнамі.
“Це не про те, що це правильно чи неправильно їсти м’ясо собаки,” говорить Даллі. “Мова йде про незаконну торгівлі вартістю в кілька мільйонів доларів на рік організована злочинців. Те, яким чином ці собаки перевозяться і, якщо вони виживуть, вбивали, є жахливим.
“Деякі з відзнятого матеріалу ми отримуємо, таким жахливим, що це занадто сильним навіть для засобів масової інформації, щоб бігти. Це так нелюдяно … це буквально пекло на землі.”
Збезводненої, підкреслив, а деякі навіть вмирали від задухи в поїздці, собаки часто укладаються 1000 у вантажівку в подорож, яка триває протягом декількох днів.
“Очевидно, що коли у вас є собаки накладаються на один одного, вони починають кусати один одного, тому що вони настільки незручно, будь-який вид руху то собака поруч з тією, яка здавлювання буде кусати назад”, сказав Туан Bendixsen, Тварини директор Фонду Азії В’єтнаму, Ханої основі тваринних групи.
Коли вони прибувають у В’єтнамі, страждання на цьому не закінчується. Загальне переконання в тому, що стрес і страх випускає гормони, які покращують смак м’яса, тому собаки розміщуються в стрес клітини, які обмежують їх рух.
Зрештою, собаки або забили до смерті або перерізали горло в присутності інших собак, які очікують тієї ж долі. У деяких випадках вони, як відомо, зняти шкуру живцем.
У той час як торгівля є незаконною в Таїланді, і влада зробила ряд рейдів за участю тисяч собак, собака трейдери стверджують, що закони допускають неоднозначне тлумачення і навіть встановлений лічильник протести проти низки репресивних заходів.
Собаки дуже розумні тварини, так що якщо ви вб’єте собаку, і у вас є ціла клітина собаки поруч з тим, який був убитий, ті собаки, які вб’ють наступного знати, що відбувається “, Bendixsen сказав.
За словами захисників тварин, собаки контрабандистів облави на все, починаючи від домашніх тварин, щоб сім’ї Таїланду всюдисущі збивається – відомий як собак Сой – продати тварин у В’єтнамі, або навіть так далеко, як Китай, де родовід собаки може принести більш високою ціною.
Джон Даллі з Пхукета на основі Soi собаки оцінками Фонду 98% собак є домашніми, і що деякі з них навіть ще носили коміри і були навчені і відповідати на команди.
ЧИТАЙТЕ: роман Як годувати цуценя контрабандистів Гонконгу з великими собаками
“Ви можете побачити всі типи племінних тварин в цих захопили тайська перевезення – золотисті ретривери, довговолосий тер’єрів, ви називаєте його”, говорить Даллі. “Деякі з них купили. Інші вирваних з вулиць, храмів, садів і навіть людей.”
У минулому партій бродячих собак були обмінені на пластикові відра, але в ці дні з попитом ширяють – особливо в зимові місяці, коли собаче м’ясо вважається “потепління” їжею – собака в Таїланді може принести до $ 10. Ця цифра збільшилася до $ 60, коли вони подаються в ресторані у В’єтнамі.
Даллі говорить домашніх собак, зокрема, спрямовані, тому що вони є дружніми і легше зловити.
Активісти за права тварин вважають, що більше одного мільйона собак їдять кожен рік у В’єтнамі; для собаки контрабандистів річки Меконг, бізнес процвітає.
Контрабандисти, як правило, залучаються до відповідальності за законами, які забороняють незаконною торгівлею та перевезенням тварин і, за відсутності прямого жорстокого поводження з тваринами в Таїланді законів, прокурори намагайтеся заряджати контрабандистів з особливою жорстокістю в кримінальному порядку Кодексу.
Собака Soi фонду і тайського суспільства щодо запобігання жорстокого поводження з тваринами борються, щоб змінити це і в даний час працюють через департамент тваринництва

EU-Asia