Китай переходить на підвищення економіки

Оголошуючи про реформи, Державна рада заявив, що економіка була в розумній формі, але що це необхідно для просування реформ «стабілізувати зростання».
Днем раніше Державна рада постановив, заборона на будівництво всіх нових будівель уряду на найближчі п’ять років. Заборона був останній крок у кампанії Сі Цзіньпін, президент Китаю, щоб приборкати показною витрати на чиновників комуністичної партії, Основним джерелом суспільного невдоволення.
Але це було також ознакою того, як уряд намагається спрямувати державні гроші в більш продуктивні решт, як зростання сповільнюється. “Ми повинні дійсно використовувати наші обмежені кошти і ресурси для розвитку економіки і поліпшення життя людей”, Державного Рада сказав.
По-третє, він сказав, що це створить більше каналів фінансування для того, щоб країна могла виконувати свої амбітні плани розвитку залізниць. Більш приватні інвестори будуть заохочуватися до участі і нові продукти Бонда будуть виходити.
“Ви можете назвати це міні-стимул. Це досить слабкий, але це з боку пропозиції, і це більш ефективним”, сказав Лу Тін, економіст Банку Америки Merrill Lynch
Політика пакет подальшим ще одним доказом поглиблення спаду в Китаї. Попереднє опосвідчення виробничому секторі країни в липні, опублікованому в середу, впав до 11-місячного мінімуму.
Державної ради, кабінету Китаю, заявив пізно ввечері в середу, що сподівається “пробудити енергію ринку».
Вона оголосила триєдиного підходу. Перше, вона тимчасово скасовані всі додаткові та операційні податки на бізнес з щомісячним обсягом продажів менш RMB20, 000 ($ 3250). Він сказав, що зниження податків, яке набуде чинності на початку Серпень допоможе більш 6м підприємств, які зайняті десятки мільйонів людей
По-друге, уряд пообіцяв спростити процедури затвердження і скоротити адміністративні витрати для компаній-експортерів. Серед різних рухів, він сказав, що це тимчасово скасувати інспекційних зборів на товари експорту та оптимізації митних перевірок промислових товарів.
Економічне зростання Китаю сповільнилося до 7,5 відсотка перевищує аналогічний показник минулого року в другому кварталі, і більшість аналітиків очікують, що він послабить подальші над рештою рік. Але на початку цього тижня Лі Кецян, прем’єр-міністр, дав зрозуміти, що офіційний прогноз зростання рік залишився на рівні 7,5 відсотка, коментарі, які деякі спостерігачі читається як ознака того, що уряд готовий втрутитися, щоб витягнути економіку з фанку.
Китай представив заходи щодо стимулювання її застій в економіці, у найсильнішій вказівку ще заклопотаності керівництва про уповільнення і той, який також підкреслює зрушення в підході Пекіна до управління своєї економіки.
“Міні-стимул”, хоча обмежені в розмірах, може передвіщати більше політичні кроки, щоб підтримати зростання. Уряд ліквідує податки на малий бізнес, скоротити витрати для експортерів і рядок про виділення коштів на будівництво залізниць.
На відміну від 2008 року, коли Китай розгорнуть гігантський пакет стимулюючих заходів, щоб парирувати світової фінансової кризи, він замість цього використовуючи ряд цілеспрямованих реформ зменшити владу уряду і дати компанії більше місця для роботи.

EU-Asia