Китай мети тіні банкірів

Але Вільямс також сказав, що відсутність зв’язку від центрального банку було клопітно.
“По більшості стандартів, поведінка Народного банку за останні пару тижнів була надзвичайно ризикованою”, сказав він. “Це не втручалися, як міжбанківські ставки виросли на нові рівні, незважаючи на наявність інструментів, щоб зробити це, і він не запропонував жодних пояснень своєї бездіяльності”.
В останні роки, тінь банки вирізав нішу торгівлі в Китаї. Вони пропонують кредити для малих і середніх компаній, які ігноруються великі державні банки. Найчастіше кредити упаковані і продані інвесторам шукає більш високий прибуток.
У багатьох випадках, тінь кредитори надають цінну послугу – надання капіталу для пересічний проектів, які могли б піти не забезпечені фінансуванням.
Це не невелика операція. Точне досягти сектора тіньової банківської невідома, але агентство Fitch Ratings оцінює його розмір досяг приблизно 60% ВВП Китаю.
Але Пекін в даний час стурбовані тим, що кредити стають неефективними, більше домінують нерегульованим кредиторів і досягнення масштабу, де вона може підірвати зростання.
Дозволяючи підвищенню показників, центральний банк дає зрозуміти, що епоха легкого кредиту – яка допомагала стимулювати тіньових банків – закінчилася.
Центральний банк минулого тижня дозволили швидкість, з якою китайські банки кредитують один одного, щоб досяг рекордного рівня вище 13%. Ще однією ключовою мірою грошових коштів у банківській системі – семиденний “ставки репо” – досяг максимуму в 25%.
Деяку ясність з’явилася в минулі вихідні, коли офіційні державні ЗМІ повідомили, що тіньова банківська система Китаю була дійсно цільової центрального банку.
“Це не те, що грошей немає,” Сіньхуа коментарі сказав. “Не те, щоб гроші не в потрібному місці”.
Схожі історії: У Китаї, трохи фінансовий хаос дуже добре
Рішення не схопитися і натисніть ставки запозичення для фінансових установ розглядається як спосіб змусити їх повернутися до традиційного банкінгу. Пекін нещодавно виніс попередження своїх банків, щоб уникнути ризикованих кредитів і надмірне розширення кредиту.
Центральний банк порушив його мовчання в понеділок, про те, що її суворий медицині, ймовірно, продовжиться.
“Комерційні банки повинні звернути пильну увагу на ситуацію з ліквідністю на ринку і повинні зміцнити їх аналіз і прогнози щодо факторів, що впливають на ліквідність”, Центральний банк повідомив в записці розміщена понеділок, але від 17 червня.
Схожі історії: Є борг Китаю: криза в процесі?
Банк розробив після дикої день торгів у вівторок, зайшла так далеко, щоб провести прес-конференцію і випустити обіцянку тримати кредитні ставки на прийнятному рівні.
Марк Вільямс, головний Азії економіст Capital Economics, йдеться в аналітичній записці у понеділок, що зусилля центрального банку стримати кредитний були найсильнішими ознак того, що керівництво Китаю “готові страждати короткострокові економічні болю, якщо це необхідно для досягнення більш стійкого зростання ».
Заклопотаність уряду полягає в тому, що кредитування виріс занадто великим, занадто швидко, і він сподівається, більш високий рівень, що буде стримувати експансію. У той же час, страх серед інвесторів у тому, що розгін кредитування може уповільнити економіку більше, ніж очікувалося.
При нормальних обставинах, центральний банк би діяв швидко, щоб забезпечити ліквідність і низькі ставки. Але банк стояв склавши руки, поки інвестори ставали все більш нервовою бездіяльність банку і відсутність керівництва. Занепокоєння проявляється на ринках акцій, які були розбиті, як ставки підвищилися.

EU-Asia