Електронний музичний ринок стає глобальним

Tomorrowland вже 4000000 соціальної послідовників ЗМІ і більше 80 мільйонів людей дивилися фільм після концерту онлайн.
Згідно з доповіддю консалтингової Кевін Уотсон, який підготовлена ​​доповідь IMS бізнесу, більше половини вартості електронної промисловості танцю, близько $ 2,5 млрд., походить від живого клубах і на фестивалях.
Говорячи на Ібіці, він сказав: “У нас є музика, ми думаємо, що коштує $ 1250 млн і у нас є кілька інших речей, продажів устаткування та програмного забезпечення, бренд спонсорство і все інше пов’язане з танцю стає смішно популярні . Таким чином, ми думаємо, що варто принаймні, ще три чверті мільярда “.
Марк Гейгер, глава музику в William Morris Endeavor, одним з перших установ, запуску виділеного Відділ електронних близько шести років тому, вважає, що зростання промисловості надає фірмам з новими ресурсами.
Але він попереджає:” Це великі гроші зараз, і з великими грошима приходить велика відповідальність дорослішання “.
Дивіться більше: музична індустрія бичачий на 2013 рік
У липні 180 000 меломанів масажував на маленькому бельгійському місті «бум» для Tomorrowland – один з найбільших фестивалів світу музики – як концерт ентузіастів з 214 країн прилетів на 3 дні золоте дно електронної танцювальної музики.
Організатори фестивалю ID & T навіть об’єднався з Brussels Airlines організувати 140 рейсів з усіх континентів до Бельгії.
Детальніше: Що робить верхній дань музиці?
На 30000 футів, вболівальники пригощали у польоті DJ, дозволяючи їм учасником своїх улюблених електронних бітів в дорозі.
Цей унікальний підхід все це частина стратегії ID & T, щоб прийняти глобальну електронну музику. Після восьми років успішної роботи, розваг компанія планує провести свій перший фестиваль Tomorrowland за межами Бельгії в Chattahoochee Hills в Атланті.
SSpeaking на Міжнародному саміті Музика (IMS) на Ібіці в травні, ID & T бос Дункан сказав Stutterheim електронної музики “не має мовних бар’єрів”, додавши, що компанія буде “насолоджуватися гарною поїздкою” в найближчі 10 років.
“Ми говоримо, нарешті, до Індії, до Японії, в Китай, до Малайзії. Ми зробили тур до Таїланду … Вони всі хочуть зробити фестивалів тому ми в привілейоване становище,” Stutterheim сказав у своєму виступі.
Від Бразилії до Малайзії, Таїланду до Канади, фестивалі електронної музики ростуть у всьому світі, звукозаписними студіями і промоутерів наполягати на Dance Revolution з новою ритм.
Основні гравці в електронній музиці – промисловості оцінюється в $ 4,5 млрд. – вантажать фестивалю брендів на ринки, що розвиваються в Азії та Південній Америці з метою підвищення наступних музики жанру.
Виступаючи в ексклюзивному інтерв’ю CNN, суперзірка DJ David Guetta сказав: “Ми тримаємо цю сцену живий і завжди цікаво.”
Французький музичний продюсер – хто має 45000000 Facebook вболівальників – додав: “Я думаю, що це буде рости ще більше, тому що якщо я дивлюся на історію хіп-хопу … вони 2 музичних жанрів, які ви можете порівняти, тому що вони обидва прийшли з підземної потім став модним. ”
Детальніше: засновник Spotify: Я не рятівник музики
Але він визнав, що електронна музика має довгий шлях, перш ніж це настільки успішно, як хіп-хоп, міських вулиць жанру.
Фестивалях, таких як Tomorrowland і Sensation White – центральна подія танець, який відвідають 22 міст по всьому світу в 2013 році – викочує на нові ринки, щоб дати аудиторії можливість слухати електронну музику.

EU-Asia