Екс-трейдер пред’явлено звинувачення у фальсифікації Libor

В UBS, працівники намагалися маніпулювати ставок на сотні випадків, в деякі періоди “практично на щоденній основі”, Міністерство юстиції заявило в грудні. Випадку документи включають в себе численні витяги з електронної пошти та онлайн-чати, в яких співробітники банку обговорить схему.
“Мати юр отримувати криваві хороший у цій грі LIBOR,” сказав один брокер трейдер UBS в повідомлення чату. “Думати про мене, коли на юр юр яхті в Монако звичаєм Ю. [?]”
Hayes не випустили ніяких публічних заяв на звинувачення на свою адресу, хоча і в текстове повідомлення на Wall Street Journal у січні, він нібито сказав: «Це йде набагато набагато вище, ніж я.”
Великим шахрайством, яка веде судові переслідування комплексних шахрайства, сказав Хейс був звинувачений поліцією у вівторок з восьми пунктів обвинувачення у змові з метою обману після його річного розслідування маніпуляцій банками та брокерами на лондонському міжбанківському ринку позикових Оцініть, або Libor.
Libor являє собою набір коефіцієнтів, встановлених панелей і використовуватися в якості орієнтира для цінних паперів на суму в трильйони доларів по всьому світу.
Hayes, 33, був одним із трьох осіб, заарештованих співробітниками офісу шахрайства і лондонського Сіті поліцією в грудні 2012 року. Він з’явиться у Вестмінстерському Магістратський суд в Лондоні 20 червня, хоча справа, швидше за все, повинен бути переданий до суду вищої інстанції.
Хейс був звинувачений американськими властями в грудні, звинувачують у змові, шахрайстві і фіксації цін порушення. Влада США сказав у той час, що домагатимуться його екстрадиції. Міністерство юстиції також пред’явлені звинувачення Роджер Дарін, швейцарський трейдер, який працював в UBS.
UBS (UBS) погодилася виплатити $ 1,5 млрд. у грудні в угоди з владою США, Великобританії і Швейцарії за фальсифікації Libor. Банк погодився на відмову від їх залучення угоду з міністерством юстиції США, що охоплює всі її дочірні компанії UBS Securities, крім Японії, який визнав себе винним за жодним пунктом звинувачення в шахрайстві.
SFO заявив у вівторок своє розслідування у справі триває Libor.
Центральний банк Сінгапуру минулого тижня покарав 20 банків, включаючи UBS, RBS і голландський банк, (ING) вони не змогли запобігти 133 трейдерів від спроб маніпулювати сіборі – версія Сінгапуру Libor – тести і зарубіжних курсів за чотирирічний період.
Він сказав, що не знайшов жодних доказів злочинної поведінки під час річного розслідування викликано Libor-такелаж скандал, але сказав, що трейдери зробили кілька спроб впливати на ціни недоречно в період між 2007 і 2011 роках.
Справа документів показав, що змова з метою встановлення ціни виходять далеко за рамки будь-якого трейдера. Розслідування показало широке проступків розтягування з 2001 по 2010 року за участю щонайменше 45 співробітників UBS – в тому числі топ-менеджерів, які прагнули впливати на ціни в інтересах торгової позиції банку і зробити його сильніше під час фінансової кризи.
UBS також вступили у змову з іншими фірмами, в результаті чого корумповані виплати зовнішнім брокерів коштує £ 15 000 на квартал протягом 18 місяців, щоб винагородити їх допомогу у встановленні тарифів.
За темою: Справи проти трейдерів UBS лише верхівка айсберга
Barclays і Королівський банк Шотландії також досягли поселення над Libor такелажу.
На додаток до тих фірм, більше десятка інших банків, що беруть участь у визначенні Libor перебувають під слідством, а надалі, як очікується, штрафи. Серед тих, кому загрожує контролю areCitigroup (C, Fortune 500), Deutsche Bank (DB), JPMorgan (JPM, Fortune 500) і HSBC (HBC).
Британські власті звинувачують колишнього UBS і Citigroup трейдер Том Хейс в шахрайстві за звинуваченням у спробі сфальсифікувати глобальних процентних ставок еталоном.

EU-Asia