Економіка Великобританії бачили подвоєння темпів зростання в другому кварталі

Майбутнє виглядає краще для британських виробників, а також, із замовленнями книг в липні в їх найсильніших у цьому році, відповідно до тривалої опитування Конфедерації британської промисловості.
УНС попередні оцінки ВВП є одними з перших випустили в Європейському Союзі, і частково базуються на оцінних даних. У середньому вони будуть переглянуті на 0,1 процентного пункту вгору або вниз, до того часу, друга редакція опублікована через два місяці, але великі ходи не є рідкістю.
Це було б у два рази темпи зростання в перші три місяці року. Пожвавлення в економіці Великобританії контрастує з іншою частиною Європи, де багато країн намагаються рости або застрягли в рецесії.
Новий банк Англії головний Марк Карні вітатиме ознаки того, що економіка Великобританії буде наближає нас до досягнення того, що він назвав “швидкість втечі”, або стійкого зростання.
Але він все ще може судити, що вона потребує додаткової допомоги, щоб отримати там, особливо з ключовими торговими партнерами країни в зоні євро в такій слабкій формі.
Офіційні статистичні дані, що охоплюють тільки частина періоду, були більш змішане, з широкою плоскою промислового та будівельного виробництва та сфери послуг сильніше.
Позитивні новини цьому тижні компанія посилила почуття економіку на поправку.
Мережа пабів JD Wetherspoon сказав, що це прискорить відкриття нових паб у наступному році, чому сприяло гарний настрій серед клієнтів, в той час як розробник British Land інвестувала 512 000 000 фунтів на придбання активів з квітня.
Банком за Карні, як очікується, щоб почати вироблення докладних керівних вказівок з наступного місяця, як довго процентні ставки будуть залишатися низькими, в рамках зусиль із заохочення споживачів витрачати і підприємств, позики та інвестиції.
Деякі аналітики вважали, що зростання в другому кварталі були б такі сильні, як 0,8 відсотка після серії обстежень плавучої недавно, наприклад, опитування менеджерів по закупівлях.
У порівнянні з попереднім роком, темпи зростання, як очікується, виросли до 1,4 відсотка з 0,3 відсотка в першому кварталі. Це був би найшвидший зростання з початку 2011 року.
“Ми передбачаємо, що всі чотири заголовок сектора економіки – послуги, промисловість, будівництво і сільське господарство – розширена в ході Q2, які були б в перший раз, що це сталося починаючи з 3 кварталу 2010 року”, сказав економістів Investec.
Споживачі, ключовим двигуном економіки у Великобританії, які пожвавлюючись теж. Вони більш оптимістично на економіку, ніж в будь-який час з квітня 2010 року, якщо судити за новим індекс споживчої довіри дослідниками ринку YouGov та Центру економічних і ділових досліджень.
Економіка Великобританії, ймовірно, розширився швидше у другому кварталі порівняно з першим, чому сприяло зростання довіри серед споживачів і ознаки того, що компанії готові позичати й витрачати більше.
Офіційна статистика повинна вийти в 0930 BST у четвер, як очікується, показують, що зростання склало 0,6 відсотка у квітні-в-червні порівняно з попереднім кварталом, згідно з опитуванням Reuters економістів.

EU-Asia