Довіртеся нам ми із Силіконової долини

Тепер, деякі з кремнію верхній фірм долині займаються в грі один-змагання, щоб показати, що вони є найбільш прозорими інтернет-компанії на блоці.
Початкові доповіді про «прямого доступу», як частина секретної розвідки США система під назвою Prism, виявилися невірними. Але призму доповідей висвітив давно конфіденційності страхи про те, як найбільші компанії США технічний звертатися з їх величезної знахідки користувача даних. Інтернет-гігантів себе пильну увагу громадськості після повідомлення, що АНБ використовує Prism вивчити дані – в тому числі електронної пошти, відео та онлайн-чати – яку вона збирає за допомогою запитів відповідно до зовнішньої розвідки розшукової діяльності (FISA), одним зі спірних законів на Серце поточного NSA-стеження фурор.
Після Prism витік, яка була поставлена ​​на опікуна і Вашингтон Пост від інформатора Едвард Сноудена, Apple, Google, Facebook і Yahoo все виступили із заявами – у разюче схожі юридичною мовою – заперечувати, що вони дають NSA “прямих” або необмежений доступ до своїх серверів комп’ютера.
Але компанії мабуть відчув необхідність піти далі, ніж ці відмови, і в останні дні займався в конкурсі, щоб продемонструвати свою прихильність до прозорості.
Google стартував прозорості битви минулого тижня, коли він запитав генеральний прокурор США Ерік Холдер і директор ФБР Роберт Мюллер за дозвіл опублікувати “сумарні кількості національної безпеки, включаючи процес розкриття FISA – з точки зору як кількості, ми отримуємо і сфери їх застосування. ”
Це прохання було примітна тим, що це був перший раз, навіть Google визнає, що він отримує національної безпеки FISA запитів. Facebook і Microsoft швидко наслідували його приклад з аналогічними проханнями. Представник Департаменту юстиції розповів TIME, що агентство знаходиться в процесі розгляду запиту.
Потім, протягом вихідних, Facebook, яка на відміну від Google ніколи не опублікував звіт про заходи прозорості, досягла угоди з урядом дозволяє йому розкривати дані за запитами інформації США. Facebook сказав, що за шість місяців, що закінчилися 31 грудня 2012, вона отримала від 9000 до 10 000 запитів даних, у тому числі кримінальні та національної безпеки, пов’язаних запитів, що охоплюють між 18 000 і 19 000 рахунків.
“Ми раді, що в результаті наших обговорень, тепер ми можемо включити в звіт про заходи прозорості всіх американських національної безпеки пов’язаних запитів (у тому числі FISA, а також національної безпеки листа), – які до цих пір жодна компанія не було дозволено робити , “головний юрисконсульт Facebook Тед Ullyot йдеться в не дуже тонкі камінь у город конкурентів компанії.
Незабаром після цього, Microsoft випустила аналогічні дані, що вказують, що компанія отримала від 6000 до 7000 кримінальних та національної безпеки, що впливають запити між 31000 і 32000 рахунків споживачеві.
Yahoo подальшим пізно ввечері в понеділок, заявивши, що отримав “від 12000 до 13000 запитів, у тому числі кримінальної, зовнішньої розвідки розшукової діяльності (FISA), та інші запити.”
БІЛЬШЕ: ось чому Google купує Waze, розпечений додатки рухом, за $ 1 млрд
Ось у чому проблема. Відповідно до угоди Facebook, Microsoft, Apple і Yahoo досягли з урядом, компанії допускаються тільки звільнити сумарна кількість від загального числа американських даних запитів. Важливо відзначити, що вони не дозволяють окремо вирватися кількість запитів FISA. «Це впливає тільки на невелику частину глобальної клієнтської бази Microsoft,” Джон Франк, з цієї причини, ми не знаємо, якщо вони отримали 50 запитів FISA, 500 або 5000. В результаті, описи, а похвально, спідниця навколо центрального питання NSA-стеження спору, який є характер і ступінь участі компаній в таємниці США з національної безпеки досліджень.
Заступник головного юрисконсульта Microsoft, заявив у своєму блозі. «Прозорість сама по собі не може бути достатньо, щоб відновити довіру громадськості, але це прекрасне місце для початку.”
У понеділок, Apple вступила в партію і оголосив, що з 1 грудня 2012 до 31 травня 2013 він отримав від 4000 до 5000 запитів від правоохоронних органів США для клієнта дані, пов’язані з між 9000 і 10 000 рахунків або пристроїв, в тому числі і кримінальну розслідувань і національної безпеки “питання”. Apple, сказав, що випускає дані “в інтересах прозорості».
“Ми вважаємо, що компанії повинні мати можливість вирватися з конкретних цифр для запитів FISA”, сказав Amie Степанович, директор вітчизняний проект спостереження на електронного інформаційного центру конфіденційності, що базується у Вашингтоні громадських інтересів організації. «Ці цифри забезпечить загальнонаціональної прозорості. Ми також вважаємо, що окремі користувачі цільові під FISA повинні отримати повідомлення, що вони були під наглядом, навіть постфактум, так що у них є шанс оскаржити спостереження в суді.”
Америка найбільших інтернет-компаній зі шкіри геть лізуть, щоб підтримати свої імідж після блокбастера розкриття про їх роль у спірних збору даних програми уряду США.
З тих пір новин повідомлення про те, що основні технічні фірми – includingApple, Google, Facebook і Yahoo – забезпечують Агентство національної безпеки (NSA), що мають вільний або “прямий” доступ до своїх серверів, компанії були веде агресивну кампанію, щоб продемонструвати, що вони ‘ повторно не маріонетками уряду.

EU-Asia