Для класу 2013 року, холодний душ

Маккалоу вважає, що більша частина сьогоднішньої молоді це “розпещений, зніжений, пристрастилася до, шоломах, обгорнутий міхур” і захищені від реальності. Він сказав випускникам: «Сходження на гору, щоб не посадити свій прапор, але і прийняти виклик, насолодитися повітрям і споглядати вид піднятися на неї, щоб ви могли побачити світ, не так світ може бачити Вас.”.
Нас було привілеєм доставку адресу початку, в одному з університетів у центральній Каліфорнії, і я сподіваюся, що коли-небудь, щоб поставити інший. Насправді, я вже знаю, що я хочу сказати.

Торік на Уелслі середньої школи в штаті Массачусетс, Девід Маккалоу молодший, вчитель англійської мови в школі і син лауреата Пулітцерівської премії історик Девід Маккалоу, дав початок адресою. Він постукав його з парку, і його слова подорожували далеко. Те, що він повинен був сказати, Америка була в розпачі, щоб чути.

Не для мене. Я волів би сказати нашим майбутнім лідерам, що вони повинні почути. Ось 10 провокаційних порад, які клас цього року випускники вузів б доцільно, щоб приймати близько до серця:
1) Ніколи не забувайте, що, незважаючи на те, що суспільство сказав вам, ви не спеціальний, а Маккалоу сказав у своїй випускний мови. Світ не обертається навколо вас. І ви не повинні відчувати себе право на що-небудь. Ніхто не може бути краще, ніж ви, але ви не краще, ніж будь-хто інший. Ставитися до всіх з повагою, оскільки вони відносяться до вас так само.
2) слідувати своїй пристрасті, але бути відкритим до того, що ваша пристрасть може змінюватися і розвиватися протягом багатьох років, як і ви. Не бійтеся змінити курс і піти в іншому напрямку. Вам дозволяють мати другу думки, про те, що ви хочете зробити і як ви збираєтеся провести своє життя.
3) мають ваші батьки представлять себе. У них інтерв’ю, і записати її. Запитайте їх про своє життя, і те, що уроки історії або вони хотіли б поділитися зі своїми онуками. Вони дали вам життя, так як мінімум ви можете зробити, це спробувати зрозуміти їх. Коли вони пішли, ви будете раді, що Ви зробили.
4) Вирватися зі своєї зони комфорту. Робіть те, що ви найбільше боїтеся. Уникайте те, що легко і передбачувано. Подорожувати по країні та світу. Знайомства з новими людьми і прагнуть подивитися на світ з їх точки зору. Залишайтеся цікаво. Задавайте питання. І ніколи не припиняйте вчитися.
5) Для тих з вас, хто вибирає, або здатні, щоб вийти заміж – і, сподіваюся, в один прекрасний день, ви все буде – хто ви вирішили вступити в шлюб піде чому визначить ваш успіх. Це більш важливо, ніж градусів від фантазії шкіл. Люди можуть або піднесе вас, або принести вас вниз. Виберіть добре.
6) Не просто прийняти невдачу, але це вітаємо. Очікуєте. Вчитися у нього. Ставтеся до нього як цінний досвід. Пам’ятайте, якщо ви завжди отримаєте все, що ви хочете, і виконати все, що ви збиралися робити, то ви зазнали невдачі в будь-якому випадку. Тому що ви встановили ваші цілі занадто низько.
7) Питання влади і битися зі своїми переконаннями. Перейти в публічних дебатах. Побратися. Демократія участі спорту; ви приймаєте участь, або ви отримаєте розібрали. Не має значення, у що ви вірите. Важливо те, що ви думали, що ваш шлях там, і може пояснити, чому ви в це повірити.
8) Для тих, хто ви, хто вибирає, або здатні, мати дітей, коли ви встановлюєте, щоб підняти їх, дати їм одну річ, вони хочуть більше: ваш час. Навчайте їх бути продуктивним. Але що ще важливіше, навчити їх, наприклад, бути хорошими людьми, які лікують ж людини істот ласкаво і з повагою.
9) Як ви йдете по життю, не бійтеся покладають великі надії на своїх дітей, інших людей і себе. Є речі й гірші, ніж бути розчарований, тому що хтось не виконує, як ви сподівалися. Як і відмова від них і не очікував багато з самого початку.
10) Нарешті, через багато років, коли ви йдете в ваш відпочинок, Ваші найважливіші досягнення в житті не будуть гроші, які ви заробили або успіху, вам сподобалося. Єдине, що буде терпіти, і нехай світ знає, що ви тут, в першу чергу, є вплив, який ви були на інших людей. Зробити це позитивне.
Ось і все. Візьміть його, або залишити його. Кожен володіє комфортом теплу ванну. Але іноді, те, що називається на це холодний душ.

Отже, дозвольте мені спробувати його на клас 2013 року. Поговоріть з професорами коледжів або менеджерів людських ресурсів або роботодавців. Читайте досліджень, проведених за так званого покоління Тисячолітнього, і ви знайдете багато доказів того, що Маккалоу був на правильному шляху. Сьогодні молоді люди часто проводили своє життя бути зніженим, обслуговували і позбавлений від стресу виправдовує очікувань. Люди зазвичай говорять їм тільки те, що вони хочуть почути.

EU-Asia