Дерипаска звільняє ринках розгром

Дерипаска, виступаючи на CNN на Санкт-Петербурзькому міжнародному економічному форумі, заявив, що реакція на ринках Росії – яка включала 4% падіння цін на акції – був “непропорційним” з економічною ситуацією в країні.
Дерипаска також применшити значення застави Росії в боротьбі з ухиленням від сплати податків в рамках угоди з іншими лідерами G8.
Росія: Ми можемо вижити, якщо ФРС вітри вниз стимулу
Дерипаска, який Forbes оцінює в $ 8,5 млрд, повідомив CNN плани президента Росії “нічого не змінить для нас.”
Коментарі були “як би попередження … продовжувати платити податки”, сказав він.
CNN Twitter чаті: Африка на підйомі, як падіння БРІК?
5 липня 1946 року: Louis Reard представив “бікіні” в популярному басейні Парижі. (Аналогічна купальник, називається “Atome,” був введений приблизно в той же час, модельєр Жак Хайм.)
30 квадратних дюймів: кількість тканини в одному з перших бікіні. В одній з кампаній Reard в оголошенні, він стверджував, що бікіні не було реальної бікіні, якщо він не може висмикнути через обручку. У кого-небудь є халат? Будь?
1958: рік текстильна компанія лайкра говорить вчені створили однойменний тканини, яка піде на користь отвисшие купальники скрізь.
1964: перший рік спорту Ілюстрований опублікував купальник видання.
$ 12.95: сучасні ціни жіноча в стилі ретро гумові кришки запливу з квітами на ньому з магазину Країна Вермонт.
Натяки ФРС було б набрати назад свої дешеві програми беруться гроші, як Росія очікує ослаблення економічної політики під керівництвом нового голови банку, Ельвіра Набіулліна.
На 8,25%, процентна ставка в країні висока для економік, що розвиваються і, за словами Дерипаски, нове керівництво допоможе реструктуризації фінансового сектора країни. Його погляди відлуння тих президент ВТБ Андрій Костін, який раніше повідомив CNN інтересу ціни були занадто високі. Костін заявив, що очікує зміна спрямованості грошово-кредитної політики, щоб стати більш “розслаблений”.
Дерипаска сказав, в країні було вироблено достатньо сировини, але зараз необхідно вкладати гроші в обробку. “У Росії є багато можливостей всередині Росії зростати”, сказав він.
Російський мільярдер Олег Дерипаска звільнив ринках розгром, які послідували пропозицією Федеральної резервної системи було б згорнути свої програми стимулювання економіки в кінці цього року, як “дуже емоційно.”

EU-Asia