Вища розглядати як великий прибуток, ніж будь-коли

“Ймовірно, в цей час немає кращого інвестицій ви можете зробити, ніж свого освіту. Норма прибутку становить порядку від 10 до 15 відсотків., А потім думати про те, що інших інвестицій ви можете зробити в ці дні, де ви отримаєте подібний тариф повернути “, говорить він.
Але статистика тільки половина історії. Вірі вказує, що для тих, хто розглядає нову ступінь, її актуальність для кар’єрних цілей є очевидним вимогою.
“Це більше, ніж просто отримання облікових даних”, говорить він. “Причина, по якій ступінь цінний тому, що ви впізнали свого роду товарний майстерність. Таким чином, я думаю, що головна увага має бути приділена:” Добре, що я хочу, щоб моя кар’єра буде, і в якій мірі це допоможе мені досягти цієї мети? скоріше просто ступінь заради “.
У США, наприклад, віддача від вищої освіти для людини становить 12,3 відсотка (розрахунки подивилася на чоловіків і жінок окремо). Це можна порівняти з близько 6 відсотків повернення на фондовому ринку.
Для вимірювання цього повернення, сума всіх фінансових витрат – як у навчанні, відсутність заробітку під час навчання і більш високою ставкою податку, які виходять разом з збільшенням доходів – порівнюють із сумою переваг, які є зростання доходів і більший захист від безробіття.
Маючи ступінь є найбільш винагороджені в США, навіть після того, зважаючи на високу вартість. У доповіді наголошується, що чистий вигода життя вчиться в коледжі в США суми до $ 365 000 для чоловіків.
У той час як ступінь і раніше хороші інвестиції в інших країнах, ніде не переваги так добре, як у США
Більш високі податкові ставки знизити повертається в деяких країнах, каже Шлейхер. У Данії, де податкові ставки є одними з найвищих у світі, вищу освіту тільки допоможе людині отримати додаткові $ 73 000 протягом усього життя.
“Ви бачите, що в Північній Європі, це ще не всі зарплати стиснення. Це уряд, по суті беруть гроші від тих, хто насправді висококваліфікованих і заробити багато,” сказав Шлейхер.
У таких місцях, як Південна Корея і Японія, чоловіків-працівників можна очікувати, щоб про додаткові $ 150 000 йти в коледж. Ці країни відстають від США просто тому, що роботодавці не у звичці сферичне жолоблення з жиру зарплати, відповідно до Шлейхер.
Проте, норма прибутку більше, ніж більшість фінансових вкладень, та допомога, здається, збільшується в результаті фінансової кризи, йдеться в доповіді.
“Там збільшення премії на кращі навички. І люди, які платять ціну для цього є низькокваліфіковані, тому, що робота стає аутсорсинг, отримуючи в цифрову форму, отримувати автоматизований. І криза посилився, що” Шлейхер сказав.
Докладніше: кращі робочі місця, щоб в 2013 році
Інше пояснення того, чому вища освіта є більш цінним під час фінансової кризи є те, як компанії звузити шукачів, говорить Джеймс Вер, економіст з Університету Гонконгу, який досліджував доходи мобільності.
Під час кризи є багато більше кандидатів на вакансії, і коли компанія стикається з ситуацією, багато заявники тільки з одного або двох вакансій, вони використовують скринінг правила для фільтрації непотрібних кандидатів, говорить Вірі.
“І одне з перших правил скринінгу ‘У вас є ступінь? І тому, якщо економіка перебуває у кризі, і у Вас немає ступеня, ви не будете навіть зробити його на інтерв’ю багато разів. ”
Світова фінансова криза зробила вищу освіту більш важливо, ніж коли-небудь в підвищенні доходів населення, нове дослідження, проведене Організацією економічного співробітництва та розвитку знайшло.
Різниця в доходах між низькими і високоосвічені збільшився з 2008 до 2011 року, говориться в доповіді, який в першу чергу дивилися на країнах-членах ОЕСР.
Для тих, коливання на досягненні вищу освіту, дані ясні, каже Андреас Шлейхер, Директорату освіти ОЕСР

EU-Asia