Бразильці боротися за уряд відходів

Даючи високу оцінку в основному мирний характер протестів, Руссефф заявила, що те, що вона характеризується як “ізольований і незначні акти насильства” слід боротися “з енергією.”
Урядовці кажуть, що вони визнають свободу протестуючих вираження, але, що є відсутність єдиного повідомлення від демонстрантів.
Інвестицій у цю країну на чемпіонаті світу та Олімпійських ігор включає в себе гроші на здоров’я і громадських транспортних проектів, що рішення деяких проблем протестувальників, заступник міністра спорту Луїс Фернандес сказав.
“Там немає абсолютно ніякого протиріччя між організацією Кубка світу та інвестиції в охорону здоров’я і освіту”, сказав він.
Ти тут? Обмінюватися фотографіями і відео, але залишатися в безпеці
Акції протесту будуть організовані основному студентів і групою під назвою Рух за вільне тарифом, який хоче громадським транспортом, щоб бути безкоштовним.
Протести слідують тиждень менше демонстрацій, які почалися у відповідь на плани щодо збільшення тарифів для системи громадського транспорту в Бразилії, від 3 до 3,20 реалів ($ 1,38 до $ 1,47), але розширилася в більш широкі протести з приводу економічних та соціальних питань, які переслідують країну.
Протестувальники кажуть, що вони незадоволені, зокрема, рішення уряду витрачати гроші на чемпіонат світу та інші проекти, а не поліпшення охорони здоров’я, освіти та інших соціальних програм.
Бразилія є будівництво стадіонів та реконструкції його інфраструктури попереду чемпіонат світу і Олімпійські ігри 2016 року, події, які поставлять увагу світової громадськості на латиноамериканської країни з 201 мільйонів чоловік.
Поліція здебільшого відступили, але відштовхує тих, хто намагався увійти до будівлі уряду, б’ючи його вікон з поліцією бар’єрів.
Бразильці кажуть, що вони зляться на високі податки, корупція та щедрі витрати на майбутній Чемпіонат світу з футболу, серед інших скарг. Протести в понеділок були найбільшими в країні, принаймні 20 років.
Президент Ділма Руссефф заявила у вівторок їх повідомлення було бути почутими.
“Пряме повідомлення з вулиць більш громадянства, кращі школи, кращі лікарні, поліпшення здоров’я, для безпосередньої участі”, сказала вона в національному телевізійному зверненні. “Мій уряд намагається і зобов’язалися перетворення суспільства».
Почуття серед протестуючих в тому, що вони платять в систему, яка не дає їх назад досить натомість.
“Це все про національних пріоритетів”, сказав Фернандо Джонс, iReporter CNN, які брали участь в акціях протесту в Ріо-де-Жанейро. “Ми хочемо здоров’я, ми хочемо, освіта”.
Бразильці, як він сам знайти собі питати, як уряд використовує їх податки для своїх громадян, в той час спостерігаючи, як мільйони витрачаються на підготовку до чемпіонату світу та Олімпійських ігор 2016.
Сан-Паулу є сцена інша ніч протестів в Бразилії, коли демонстранти закликають до уряду більш оперативно реагувати на потреби бразильців.
Протести були організовані у великих містах по всій країні, але і Сан-Паулу був центром маршів у вівторок.
Тисяч людей, які зібралися в основному були мирними, і атмосфера була майже святковою. Але принаймні одна невелика група безуспішно намагалася прорватися в будівлю муніципалітету.

EU-Asia