Банкір який знає що на думці угорської

Говорили, що він думав про відставку генерального директора та інших пост голови в майбутньому, але не найближчим часом.
Газетної статті, можливо, була лише виверт, щоб підірвати його, сказав кілька спостерігачів, хоча вони не пропонували ніяких доказів, що уряд в будь-якому випадку бере участь в статті.
“Очевидно, що уряд спрямованих свої гармати на містера Чани,” провідним угорським сказав банкір на умовах анонімності.
Прес-секретар уряду відмовився коментувати статтю, так само як Magyar Немзет редакторів.
Чани минулого тижня продав значну частину своїх акцій в OTP Bank, де він був виконавчим директором протягом 21 років, незабаром після того, уряд Орбана оголосило про плани нову політику, яка може коштувати банкам величезні суми грошей.
Повідомлення підібрав на фондовому ринку Будапешті було те, що якщо хтось з вухом прем’єр-міністра був демпінг акцій, перспектива повинна бути дійсно дуже погано, можливо, навіть гірше, ніж будь-хто міг припустити.
Акції OTP впали 12,5 відсотка з четверга, в той час як банки далі потенційно схильні, теж. Райффайзен Австрії, Німеччини Bayerische Landesbank та Італії Intesa Sanpaolo (Мілан: ISP.MI – Новини) є одними з великих іноземних банків з підрозділами в Угорщині.
“Ведучий банкір, який має частку в своєму банку рідко виходить на вулицю в знак протесту проти” Тамас Корані, головний редактор головний ведуть бізнес в Угорщині щодня Napi Gazdasag, пише в понеділок.
“Він може піти у відставку, або, якщо він не може – можливо, з лояльності по відношенню до інших акціонерам – він продає ринкової економіки навряд чи потрібен більш сильний сигнал.».
Внутрішній коло
Чани сам зберігає мовчання на його причини продажу. Його компанія сказав, що хоче використовувати капітал для реінвестування в сільськогосподарські підприємства він також володіє.
Продаж з’явилися 48 годин після уряду Орбана оголосило про свій намір зробити банки змінити умови контрактів, за якими багато угорці вивезли іноземних валютну іпотеку, які стали більш обтяжливим у зв’язку з коливаннями валютних курсів.
Уряд не розкрило деталі плану. Цілком ймовірно, щоб допомогти позичальникам – важливий виборчому округу, коли Орбан сподівається на переобрання в наступному році – за рахунок банків.
Чани доступ до Орбан особливо примітно, тому що найближче оточення прем’єр-міністра Угорщини настільки крихітна.
Чани використовував свій вплив для потужних чинності в 2010 році, коли Орбан хотіли нав’язати «криза податок” на банки, який був настільки високий, що люди в секторі думку, було б гнати їх під.
Головний OTP був щоденний контакт з Орбан при плані в даний час розглядається, відповідно до особою, знайомим з біржі, який говорив на умовах анонімності.
В остаточному варіанті, податкова і раніше високий, але це було полито вниз, джерела, що беруть участь в обговореннях сказав. Чани переконав Орбан, який рідко змінює свою думку, щоб опустити його і поширити його у всіх фінансових компаній, а не тільки банків.
»(Орбан) Дуже цілеспрямована”, сказав дипломат. “Він не дозволить думку нічиїм заважати”.
Це була спростована прес OTP головний офіцер, Гаспара Бенс, який сказав Чани був у доброму здоров’ї, а не піде у відставку і продав акції, щоб зібрати грошей для свого агробізнесу.
Кілька людей, близьких до головних OTP дав Reuters докладний звіт про стан здоров’я в Чани, на умовах анонімності, оскільки вони не були уповноважені виступати в засобах масової subject.This на цьому році, з’явилися ознаки напруженості у відносинах між адміністрацією та Чани Орбана.
Головний Орбана співробітників, Янош Лазар, дав два інтерв’ю, в яких він сказав Чани було надмірний вплив, і порівняв його щупальця восьминога якого поширюється на всі аспекти життя.
“В умовах демократії, що кількість економічна влада представляє серйозну загрозу”, Лазар сказав 444.hu новин сайту минулого місяця.
Якби був вже розкол, рішення Чани, щоб продати з його акцій минулого тижня, ймовірно, призвели до його збільшення.
За вихідні дні, інтернет-видання Magyar Nemzet, паперу близькі до Орбана Фідес партії, повідомив, що головний OTP розглядає відставку через поганий стан здоров’я, і ​​що це було, чому він продав деякий запас.
Вони сказали, Чани пройшли планується операція на відкритому серці в лютому, щоб виправити генетичний дефект в частині аорти і клапанів серця. Після п’яти тижнів відновлення він отримав чисте карантинне свідоцтво від своїх лікарів, ці люди сказали, і повернулася на роботу.
Шандор Чані, глава ОТП Банку Угорщини (Штутгарт: 896068 – Новини), є одним з обраної групи людей, які знають, що прем’єр-міністр Віктор Орбан думає, тому ринки здригнулися минулого тижня, коли банкір кинув 36000000 євро ‘ Варто акцій своєї фірми.
Двоє чоловіків поділилися пляшок вина разом в закритих засіданнях, вони сиділи у VIP коробки дивитися улюбленої футбольної команди Орбана, а коли Орбан хотіли нав’язати переважна податок на банки три роки тому, Чани переконав його товкти воду в ступі, За словами людей, знати їх.

EU-Asia