Алан Вітлі Кореспондент Global Economics

ЛОНДОН (Рейтер) – як батько, який розповів його син зубної феї не існує, Бен Бернанке повинні знайти спосіб, щоб заспокоїти інвесторів, які відчувають себе обдуреними, так як він сказав їм, що був також фантазію, щоб сподіватися, що він може продовжувати друкувати гроші для безкоштовно все більше.
Фінансові ринки, звичайно, в глибині душі знав, що Федеральна резервна система повинна почати виведення своїх позачергових монетарних стимулів, як тільки економіка США не було у відділенні швидкої допомоги.
Але прибутковість облігацій піднялися й ціни на акції просіли глобально з головою ФРС шокував інвесторів 22 травня, кажучи, що банк може “зробити крок вниз” в темпах покупок облігацій в найближчі місяці.
Бернанке має можливість калібрування очікування, коли він труси ЗМІ в середу після дводенної наради директивних панелі центрального банку.
Глава ФРС не може дезавуювати зауважень минулого місяця. Але, враховуючи масштаб подальшого активами ринку розпродажі, він, як очікується, показують, що економіка як і раніше занадто мало, щоб виправдати уповільнення темпів купівлі облігацій, в даний час 85 мільярдів доларів на місяць, відразу ж.
А що стосується підвищення процентних ставок практично з нуля, що день залишається далеким.
“Плутанина з 22 травня змусять їх зробити ясності високий пріоритет у цій майбутньої зустрічі”, сказав Уорд Маккарті, головний фінансовий економіст Jefferies в Нью-Йорку.
Сужающийся РОЗКЛАД?
З цією метою Маккарті припустив, що ФРС може намітити його базового дату початку скорочення купівлі облігацій поряд з попередніми графіком вітер вниз, у відповідності зі звичайними застереженнями на зростання, інфляція і фінансові ринки.
“Проблема в тому, що вони не можуть використовувати вимикач Вони повинні мати свободу вибору, тому що ніхто не знає, що майбутнє ведмедів, тому вони ніколи не відмовляться від своїх гнучкість -., І і вони не повинні”, сказав він.
Виробництво обстежень з Нью-Йорка та Філадельфії через цього тижня, а також національного опитування будівельних компаній, навряд чи свідчить про необхідність швидкого звуження адаптивної грошово ФРС.
Маккарті вважає, економіка зростає такими темпами, приблизно на 2 відсотки, але це може похитнутися, якщо накопиченню запасів не піднімає.
Дійсно, багато економістів очікують, що ФРС, щоб підштовхнути вниз в центрі прогнози на 2013 рік зростання та інфляції.
“В цілому, умови для самостійного відновлення ще не так на місці”, сказав Дуглас Робертс, економіст Standard Life в Единбурзі. “У всякому разі, слабкі інфляційні тиску дають ФРС чіткий мандат, щоб зосередитися на тому, щоб економічне зростання в змозі продовжити гру.”
G8 оптимізму PMI ПЕСИМІЗМ
Жорсткість фінансових умов представлено більше низьку частку цін і підвищення прибутковості облігацій є додатковим зустрічним вітром для світової економіки як і раніше росте значно нижче тенденція обумовлена ​​тим, після наслідків Великої фінансової кризи.
Але лідери Групи восьми найбільших держав, які зібралися в Північній Ірландії в понеділок і вівторок, можна очікувати, щоб спробувати зміцнити довіру, підкреслюючи позитивні.
G8 комюніке, ймовірно, відображають “Трохи краще ситуація в глобальній економіці», ніж роком раніше, повідомив високопоставлений європейський чиновник.
Кілька є словом. Постачальник даних Markit в індекс менеджерів із закупівель (PMI) у Китаї в четвер, швидше за все, є ще одним свідченням уповільнення темпів зростання другої за величиною економіки в світі.
PMI єврозони, як очікується, підвищився в червні, але буде як і раніше вказують на скорочення виробництва в 17 країнах блоку зону, яка знаходиться в стані рецесії протягом останніх шести кварталів.
“Темпи погіршення знизилася. Це найкраще, що можна сказати,” відповідно до Йенс Ларсен, головний європейський економіст Королівського банку Канади в Лондоні.
Останні показники узгоджуються з помірним відновленням або в третьому або четвертому кварталі, сказав він.
“Це не набагато більше, ніж це. Я не особливо впевнений в єврозоні. Рівним чином, я відчуваю себе більш комфортно, що зона євро не в південному напрямку в досить швидкому темпі, і шанси великомасштабної грошової відповіді від ЄЦБ в даний час досить слабкий, “Ларсен.

EU-Asia