Акції дюйми вище в записі території

Також на корпоративному фронті, акції WebMD (WBMD) виросли більш ніж на 25% після того, як компанія медичну інформацію оголосила попередні результати, які показали кращі, ніж очікувалося, прибутку і доходу.
Див також: Страх і Жадібність Індекс відсувається, жадібності
5. Китай знижує прогноз зростання? Інвестори стали плутати про прогнози зростання Китаю після заяви міністра фінансів країни сигналізує зростання може бути 7% за рік, що нижче офіційного прогнозу уряду в 7,5%. Індекс Shanghai Composite і theHang Seng Index впав і після постановки великий пробіг-UPS на початку тижня. Індекс Nikkei тест Японії закриті 0,2% міцніше.
Європейські ринки закінчили день змішаної, з німецький DAX і FTSE Великобританії 100increasing, а французький CAC 40 знизився.
Dow і S & P 500 акцій були обтяжений 5% слайда в акції Boeing (BA, Fortune 500) наступна новина, що незайняті Dreamliner загорівся в аеропорту Хітроу в Лондоні.
Всі три індекси завершили різким підвищенням протягом тижня, реєструють один з кращих щотижневих виступів році. Dow піднявся на 2,2%, S & P 500 підскочив 3%, а Nasdaq згуртувалися 3,5%.
Ось п’ять речей, щоб забрати з торгового дня в п’ятницю:
1. Акції в рекордно території: у той час як Dow і S & P 500 перевершили свої попередні максимуми закриття запису, вони все ще приблизно на 0,5% нижче весь час торгово-денного максимуму, досягнутого в травні.
Фондові індекси США виросли перші назад в запису території четвер, оскільки інвестори вітали коментарі голови Федеральної резервної системи Бена Бернанке який у середу заявив, грошово-кредитна політика буде залишатися “високо адаптивної” в осяжному майбутньому.
У заяві мається на увазі, що центральний банк буде продовжувати свою масштабну програму кількісного пом’якшення, і допоміг заспокоїти інвесторів, які були швидкі розвороти на форми розмови, яка почалася в кінці травня.
Клацніть для більше на акції, облігації, товари та валюти
2. Споживачі як і раніше турбуються про майбутнє: Університет Мічигану і споживчих настроїв Thomson Reuters “Індекс за липень знизилися, і не виправдав очікувань.
У той час як оптимізм з приводу поточних умов виріс до найвищого рівня з липня 2007 року, ф’ючерс на індекс очікувань різко впав.
Крім того, Бюро трудової статистики опублікувала свій щомісячний звіт по індексу цін виробників, показавши зростання на 0,8% у червні. Це майже в три рази очікуване підвищення на 0,3% – в основному завдяки сплеску цін на бензин.
Компанія, вважаються економічно лідирує разом з суперником FedEx (FDX, Fortune 500), сказав: “це уповільнення індустріальної економіки поїхали доходів і операційного прибутку нижче очікувань.”
Акції FedEx також перемістився нижче.
JPMorgan Chase (JPM, Fortune 500) повідомив, що квартальний прибуток перевершила очікування, в той час як доходи ледь бити прогнози. Але фондовий був лише трохи вище, так як частина прибутку прибутку прийшли з бухгалтерські коригування, а не сильне зростання в основний бізнес.
Wells Fargo (WFC, Fortune 500) акції виросли на 1,8% після того як банк повідомив про прибуток і доході, які побили очікувань.
Citigroup (C, Fortune 500), Goldman Sachs (GS, Fortune 500), Банк Америки (BAC, Fortune 500) і Morgan Stanley (MS, Fortune 500) завжди під рукою, щоб викласти результати на наступному тижні.
4. ДБЖ падає на прибуток попередження: Пакет доставки гігантських ДБЖ (UPS, Fortune 500) знизило прогноз зростання прибутку в цьому році, посилаючи акції впали майже на 6%.
Фондові індекси США підвищилися трохи вище п’ятниці, але тонкий успіхи були досить відправити Dow і S & P 500 до нового рекорду закриття максимумів, а Nasdaq до найвищого рівня за останнє десятиліття.
Індекс Dow Jones Industrial Average виріс всього на 3 пункти до 15,464.30, S & P 500 виріс на 5 пунктів, закінчуючи 1,680.19 і Nasdaq виросли на 0,6%, закрившись на найвищому рівні з вересня 2000 року.

EU-Asia