Австралійська зростання сповільнюється з видобутком

За межами ресурсного сектора, витрати домогосподарств зросли на більш слабкий, ніж очікувалося, на 0,6 відсотка на квартал. Був також невелике збільшення частки заощаджень населення до 10,6 відсотка, як обережні споживачі скоротили витрати.
Економісти Westpac сказав, що сказав, що національні рахунки показала австралійська економіка втратила імпульс протягом 2012 року і в 2013 році і подальше зниження ставки були необхідні, щоб стимулювати активність.
Річний приріст склав 2,5 відсотка в порівнянні з 3,2 відсотка в грудневому кварталі і самий повільний розширення починаючи з третього кварталу 2011 року.
Очікування ринку були на підвищення в розмірі 0,7 відсотка в квартальному і на 2,7 відсотка протягом року.
Цифри підкреслюють завдання, що стоїть перед 12-м за величиною економікою в світі, як він намагається перехід від буму інвестиційний ресурс, який харчується зростання протягом останніх десяти років, але в даний час підходить до кінця.
У спробі стимулювати зростання недобивающімі частини економіки Резервний банк Австралії знизив процентну ставку на 2 процентних пункту з листопада 2011 року до рекордно низького рівня в 2,75 відсотка. Центральний банк у вівторок натякнув, що можуть бути можливості для подальшого пом’якшення грошово-кредитної.
Тим не менш, процентні ставки чутливих секторах економіки, таких як споживчі витрати і будівництво будинків не поспішають реагувати на легшу монетарну політику, в той час як такі галузі, як туризм і виробництва продовжують боротися з силою австралійського долара.
Pimco, найбільшого фонду облігацій у світі, закликав РБА знизив процентні ставки далі, заявивши, вільної валютної політики будуть необхідні для підтримки внутрішнього попиту, що і піки ресурс бум. Він оцінює інвестиційний ресурс був відповідальний за 60 відсотків економічного зростання Австралії минулого року.
Серед національних рахунків показав експорт був основним чинником економічного зростання, збільшившись на 1,1 відсотка в березневому кварталі і 8,1 відсотка протягом останніх років, як великих інвестицій трансформується у зростання експорту і виробництва.
Зростання було обумовлене збільшенням експорту залізної руди та вугілля, як великі компанії, такі як ресурс BHP Billiton, Rio Tinto і Fortescue Metals збільшили виробництво. Це знайшло відображення і в цифрах, який показав 1,5-відсоткове зростання в гірничодобувній промисловості на квартал.
Тим не менш, зростання експорту було частково компенсовано різким падінням інвестицій в гірничодобувну промисловість, що сприяло 4,3-процентне зниження в нових приватних інвестицій бізнесу. Великі компанії ресурсу знаходяться під тиском з боку акціонерів, скорочення витрат на нові проекти через невизначеність перспектив цін на сировинні товари, як китайська економіка переходи
Уповільнення в гірничодобувному секторі була ще раз підкреслена на 11,2 відсотка падіння мінералів і розвідки нафти витрат у четвертому кварталі і 5,7 відсотка в слайд інженерного будівництва, в якому домінують великі проекти ресурсі.
“Попит істотно нижче тренда, з національним організаціям витрат. На підставі цього, попит, безумовно, потребують підтримки. Це зміцнює нашу думку, що в середньостроковій перспективі готівковий курс буде і далі падати, зрештою досягнувши 2 відсотків Наприкінці першого кварталу 2014 року “.
Загальна внутрішній попит скоротився на 0,3 відсотка в третьому кварталі – найслабший результат з 2009 року – у зв’язку з різким падінням інвестицій і вмираючої ринку житла.
Зростанні обсягів експорту допомогли підтримати економіку Австралії в першому кварталі 2013 року, але зростання сповільнилося, як гірничодобувні компанії скоротили витрати і інвестиції.
Дані, опубліковані Австралійське бюро статистики в середу показали валовий внутрішній продукт виріс на більш слабкий, ніж очікувалося, на 0,6 відсотка протягом трьох місяців по березень порівняно з попереднім кварталом.

EU-Asia